bugün

benim yazım kötü olduğu için bir kere not isteyen bir daha istemezdi *
olmak istediğim öğrencidir hayır diyemediğimden vermek zorunda kalıyorum ama içten içe bela okuyorum
bencillik falan da değil bu herkese ortak sunulan derste ben not tutarken sen napıyordun, paylaşımcı değil de diye diyemezsiniz bu benim bilgim değil herkese sunulan bilgi alsaydın kardeşim, yazdıklarımın bana özel olması sebebiyle ayrı rahatsız oluyorum
nazar ederler diye korkan öğrencidir.
Doğru olanı yapan tiptir efenim. Üniversite hayatım boyunca kimseden not istemedim. Derslerde genelde not tutardım. Tutmamışsamda yapacak birşey yok. Ne yani sen şimdi gez toz dersi dinleme kendini yorma, sonra gel not tutan birinden yazdıklarını iste. Milletin alnında keriz mi yazıyor efendim? Herkes aptal bir siz mi akıllısınız? Not alamayınca not vermeyenlerin hakkında ileri geri konuşanların karakterlerine yorum yapmama gerek yok sanırım.
şimdi öyle çok not tutan bir insan değilim fakat sınav zamanları tanımadığım, sınıfta görmediğim insanlar beliriyor yanımda not var mı diye, sima olarak bildiğimiz insanlarla, ne kadar notlarım yarım yamalak olsa da parlaşırım fakat sınav zamanı beliren tiplere vermem.
Adam gibi adamdır. P...nkler gezerken o insan dersde not tutmuştur. Not vermeyince birde o insana düşman oluyorlar.
Paylaşımsız geçimsiz huysuz çirkin tipsiz durduramıyorum kendini pistir pis. Evet.
Üniversite ise çan sistemi var demektir.
yeri gelecek onun da nota ihtiyacı olacaktır. pusuya yatın.
imran.
kıvırcık saçlarından sen suçlusun.

adını ifşa ettim özür dilerim.

cimri inektir.
ben olamam. teneffüslerde, evde millete yazar dağıtırdım. hem yardım olsun hem de yazmayı seviyordum. yani birisi bana yazı görevi verince acayip mutlu olurdum ne bileyim. aslında gıcıklık yapmayı da severim. üniversiteye gitmedim lakin lisede bol bol yazardım. değişeceğimi sanmam.
Genelde ders notunu paylasmadiklarindan yüksek almaz, ezik, kaypak, dönek, ileri de iş hayatinda da dönem adamı haysiyetsizin teki olur. Midem bulandi böyle tiplerden okul hayatım boyunca.
Derse gelmeyen sınav zamanı öncesi selam dahi vermeyen adama not vermek aptallıktır ama olur da o gün hastadır notu eksik kalmıştır verilir. Mazeretsiz derse gelmeyen adama niye not verilsin biz boşuna mı derse giriyoruz. Beyimiz orda gezsin dersle alakası olmasın sınav zamanı notu alıp geçsin. Not verilmeyince de bir de hakaret etsin oh ne güzel iş.
bir hukukçu olarak yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. eleman derse gelmesin hocayı dinlemesin vize zamanı knk not tttn mu .dd yek yea ne ala memleket. hem çan var bizde birilerinin geçebilmesi için birilerinin kalması lazım gelir.
edit akbayram: yukaridaki arkadaş dediğim bayanbonit nickli kullanıcıdır.
çan yoksa ayıp eden öğrencidir.
her sınıfta bulunan asoyal öğrencidir.
benimdir. yakın çevremden 2-3 kişiye veririm en fazla. Ortalamam çok mu yüksek dersen hayır malesef. sadece inanılmaz hızlı yazabilmek gibi bir yeteneğim var ve hocanın önemli cümlelerini ayıklayabiliyorum. Her derse de gidiyorum. e ortada emek var, yetenek var, enayi değiliz sonuçta. Ama şunu da söyleyim ders notu kimseyi kurtarmaz, özellikle de hukukta.
edit: asosyal, inek değilim.
en saf duyguların tezahürünü yaşayan öğrencidir.hangi saf duygu mu?
(bkz: ipnelik)
Çirkindir, diğer arkadaşları derse girmeyip manitalarıyla gezerken o derslerin hiç birini kaçırmamıştır ve intikam sırası ona gelmiştir.***
(bkz: emeğe saygı+kep)
mahallenin kimseye verme baskısını yanlış anlamıştır...
ben 100 alayım gerisi umrumda değil modunda yaşayan öğrencidir.
zorda kalan arkadaşlarını hiç mi hiç düşünmeyen kendine müslüman olan öğrencidir. (bkz: pinti)
sınav öncesi derslerde ebeleriyle ters düşmüş bilimum arkadaşlarımızdır.
bunlar inek öğrenciler olur. ders notu isteyen ise işi piçliğe vuranlar olur bu inekler piçlere kazık atarlar ve sonucunu ağır biçinde öderler.