bugün

Bir çeşit sorudur. Netice itibari ile depresyonun da kendi içinde belirli Kuralları olmalıdır. Bence Gülmek özellikle içten Gülmek kesinlikle bozar.
(bkz: güldür güldür)
istemsiz gülündü ise, gülme sırasında içiniz acıyorsa bozulmaz.
daha çok tetikler depresyonu.

yapmayın .
gülmenin etkisine göre değişecek durumdur. çok fazla gülünürse aptal bir noluyo lan durumu yaratabilir dikkatli olunmalıdır.

konuyla alakasız alternatif soru: müzik ruhun gıdasıysa müzik dinlemek orucu bozar mı?
oruç mu lan bu diyecegim önerme.
depresyon mutluluk orucudur, yanlışlıkla gülerek yada sahte gülücüklerle bozulmaz. bu gibi durumlarda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Gerçek anlamda depresyona giren bir insan gülemez. Bir zaman sonra bu depresiflik insanın gülmesini kısıtlıyor.
sırıttıysanız sorun olmaz. Depresyona devam edilebilir.

güldüyseniz, tövbe edin. Tövbeden sonra depresyona devam edilebilir yine.

kahkaha attıysanız mutlulukta yeriniz hazırdır. Sizi şekerden evler bekler. Ne güzel karanlık ortam varken durduk yere aydınlığa çıkarsınız, depresyonunuz bozulur.

(bkz: depresyon ombudsmanı)
he zaten depresyondakiler hiç gülmez he. iki kıytırık kişisel gelişim kitabı okuyup pop psikoloji bilginizle burda başlık açıyorsunuz ya arkadaş çok gülüyorum ya.
canım depresyon dediğin öyle bi şey değil sen çok yanlış gelmişsin.
Ara ara aklima ve basima gelen sorunsal. Ben simdi cok guluyorum egleniyorum ama icim kan agliyor. Kim inanir ki? Aysel lutfen git basimdan yorgunum, halsizim, dengesizim bu siralar diyorum, aysel gitmiyor. inanmiyor cunku.
(bkz: Orucu bozan şeyler)
Unutup da güldüysen bozmaz. Ama bilerek güldüysen 61 gün depresyon kefareti gerekir.
Ne kadar salak salak sorular bunlar ?
(bkz: ozan güven)
sana bozulur kardeşim.
bi hocaya sormak lazım.