entry'ler (476)

onur 55

bir ayça_22 değildir kesinlikle. Ayça_22 oturum açınca kalbimiz hızlı atar, beyne giden damarlar tıkanır tüm kan vücudun alt kısmına doğru birbiriyle yarışarak akardı. onur 55i görünce maalesef hiçbiri olmadı. o yüzden geri dönmesi bizim için anlamsız ve sıradan bir eylem.

sözlük kızlarının hepsinin şişman ve çirkin olması

harun abileri üzdünüz~

günlük tutan sözlük yazarları

kaç tane anne baba çocuklarının en mahrem sırlarını günlüklerden öğrendi.. günlük tutmak istememe rağmen çocuklukta bilinçaltıma yerleşmiş bu gerçek hep engel olmuştur günlük yazmaya.. muhtemelen yalnız değilim bu konuda...

muhsin yazıcıoğlu

(bkz: beton soğuk üşüyoruz)

sevgiliden soğuma nedenleri

Çoğu zaman sevgilinin kendisi en büyük soğuma sebebi.

90 lar pop

9:15 vapurunda karabiberi bandıra bandıra yiyip tadına doyamadığımız yıllardı.

çayı kürtlerin keşfettiği gerçeği

Çincedeki 茶(cha) kelimesinin kökeni kürtçe hangi kelime acaba? *

fakirin karısı olacağıma zenginin metresi olurum

(bkz: banker bilo zeyno)

yalnızlığın kader değil tercih olması

Yalnızlık tercih bile olsa bu tercihi yapmaya iten hep dış etkenlerdir. Kişi durduk yere hadi yalnız olayım demez. Altında yatan; belki kendine bile itiraf edemediğin; bir sebep vardır. Olaya bu yönden bakılırsa yalnızlık aslında senin tercihin değil; başkalarının yada olayların seni sürüklediği durumdur.

insanoğlu kendi dünyasının ressamıdır

bende diyorum hayatım neden bu kadar boktan. meğer altında ortaokulda resimden iki almam yatıyormuş. (#31547304)

çocukken yapılan abukluklar

(bkz: ele osurup koklamak)

beniopsonradogurbeni

Bu adam sanki çok yalnız; en azından ben öyle hissediyorum.

hayatında starbucks a gitmemiş tip

Starbucks'a gitmemiş insan anlaşılabilinir. Bunun bir üst versiyonu starbucksa sadece kahve bardağının fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşabilmek için giden insan. Sıfır abartı; içerisi hınca hınç dolu herkes kahvesini almış ama kimse içmiyor. Sosyal medyada resim paylaşıldı mı görev tamamlanıyor. Bu tipin bir üst modeli ise kolasının üstünde burger king yazsın diye sıraya girenler.evet yanlış okumadın sadece burger king kolası alabilmek için sıraya giriyor. Nerede mi oluyor bütün bunlar (bkz: çin)
Atma recepçiler için yıllar önceki şangay eyyorlamam da dursun burda (#25792809)

türkler çin in kovulmuş vatan hainleridir

你是不是没事干?
türkçesi işin gücün yok mu senin?
(bkz: dağılabirsiniz)

günde 100 beğeni bile alamayan yazar

günde 100 entry girecek kadar işşiz olmayan yazardır.

cuma hutbesinden sonra imamı alkışlamak

cima sonrası sevgilinin dudaklarına kondurulan öpücük kadar haz vermez.

sözlük yazarlarının çizim yetenekleri

ortaokulda resimden iki almayı başarmış biri olarak rakip tanımadığım yetenek.

yanlışlıkla cinle ilişkiye girmek

yeter lan okumayın artık şu duayı, başlığa tıklamaktan yoruldum amk.

ne yapacağını bilememek

arafın ta kendisidir. kafanızda binbir planlar, birine bir yerden başlasanız devamı çorap söküğü gibi gelecektir. ama o ilk adım hep ertelenir. siz erteledikçe hakkınızda atıp tutanlar çoğalır, onlar çoğaldıkça siz ertelersiniz. zamanla bu dünyadan beklentiniz kalmaz ve yaşama sevincinizi kaybedersiniz.. başkaları iyi rüyalar görebilmek için kapar gözlerini, siz birdaha açmama umuduyla kaparsınız. her gece ölümü beklerken dalarsınız uykuya. güneş inadınıza doğar ve boktan bir günü bütün kısır döngülerine rağmen yaşamak zorunda kalırsınız.

çamurdan yaratıldığına inanan insan

(bkz: salatalıktan yaratılıp bi cacık olamamak)