bugün

devletin bütün imkanlarının seferber edilmiş olmasına rağmen, pkk nın ve onun destekçisi bdp nin kürt vatandaşları kışkırtmak için kullanacağı kara propagandadır.

ne olursa olsun mutlak yardım ve eski hale getirme sağlanamayacağından işleri oldukça kolaydır.
(bkz: ülkenin kaplumbağa hızıyla bölünmeye doğru gitmesi)
(bkz: 38 ilin 1275 arama kurtarma ekibinin van a gitmesi)
(bkz: dövlet bize yardım etmiiir)
http://www.firatnews.com/...pel=nuce&nuceid=51972

başlamışlar bile.
ırkçı kürtlerin paranoyasından başka ne olabilir. dün mermi sıktığı asker bugün onu enkazdan çıkarıyor.
demagoji yapacak pkk'dır. deprem gibi bir afet anında bu tarz demagojilere pabuç bırakılmamalıdır.
mikrofona konuşması gereken pkk dır.
(bkz: türkiye nin her köşesinden van a yardım yağması)
ideolojisinin yalan üzerine kurulduğunu bir kere daha gösterecektir.
deprem sonrası kozmopolit paranoyakların kesin söyleyeceği 3 sözden 3 üncüsü.

2) bölge halkı enkaz altında can çekişirken türkler bize g*tüyle güldü.
1) depremden dolayı burada halkın can güvenliği yoktur, dolayısıyla bize sahil şeridinden toprak verin filan..

o kadar yardım giderken yapmayın be azizim günahtır.
Onların derdine ortak olacağı yerde provokatör diye siktir çeken bir başkanın başında olduğu bir devletin ne kadar yardıma meyilli olduğundan şüphe duyarım. Bu lafı pekeke ya da her hangi bir insan kim derse desin yerden göğe haklıdır. Dost pazarda görsünle olmaz bu iş.
ancak kendi içlerindeki gayrimüslim azınlığa yedirirler bunları.
zira devlet, van depreminde gerçekten kazandı kürt vatandaşı.
deprem dolayısı ile van'a göen bir adam, eniştemin canlı şahit olduğu bir diyalogda devlete laf edenin anasını bacısını karısını kızını sıraya diziyor.
bu adam herhangi birisi.
herşeyi özetliyor bence.
buna inanan halka denilecek tek kelime; neyse neyse söylemeyim şimdi. sonra ırkçı oluyoruz, faşist damgası yiyoruz.