bugün

bizim evde pencere yok amk.
bir denize sıfır evde oturmak degildir.
bizim pencere var ev yok. milletin derdine bak, adaletini seveyim dünya... * hayattan zevk almanızı sağlayabilecek farklılık. Herkese nasip olmaz tadını çıkarın..
evlendikten sonraki hayalimdir. deniz olacak arkadaş bir insanın hayatında. deniz olmadan, denizi görmeden geçen günler eksik. şöyle deniz manzaralı bir balkonum olsa, sevdiğimle otursak elimizde çayımız. başka neye ihtiyacı olur ki bir adamın?
marmaris'te yaşıyorsanız mümkün olan, kendinizi seçilmiş hissetmenize sebebiyet verecek durumdur.

dünyanın öteki ucundan buraya geliyor adamlar, ben g.tümü kaldırıp iki adım yürümüyorum bile.
olm her dakka denize mi gircez.
üsküdar'da tadı başkadır. en güzel manzaralardan birine 10 dk uzaklıkta olmaktır.
heveslendiğim durum. canın sıkılır inersin sahilde dolaşırsın, denizi izlersin.
mola amaçlı olarak tercih edilebilinir.
bunun en güzel örneği bandırmadır.
Büyük avantaj.
bir övünç kaynağıdır. hava atma sebebidir. akrabalarından kurtulamama durumudur.
üsküdar'da oturmaktır. deniz dediğiniz de istanbul boğazı olur.
Benim bu. Antalya da hemde.
Denize hem de plaja 3 dakika yürüme mesafesinde oturmak kadar çekici değildir.

Amcamın evi böyle. Kendisi Almanya'da yaşadığından kaçamak için sık sık kullanırım. Sevişmeyeceği olan kızı bile seviştiren cinsten bir ev.

Thanks uncle. Seni ayrı evini ayrı seviyorum.
Bununla birlikte evde deniz manzarası varsa tadından yenmez. Benimdir efendim.
bu yaz 4-5 günlüğüne kuşadasına gittik. orada böyle bir villa kiraladık. kadınlar plajına tam olarak 4 dakika yürüme mesafesindeydi.

ileride param olursa böyle bir yazlık alırım inşallah. güzel hadise.
sel baskınlarında dezavantajdır.
Temiz bir kumsalı olmadıktan sonra hiçbir anlamı olmayan durum.
1 saat olsun temiz olsun.
plaj değildir ancak kordona on dakikadır. gitmediğin sürece dağın başında oturmaktan farkı yoktur. istanbullular da sanıyor ki egeliler her gün denize giriyor.
Alternatif başlık;
(bkz: denize 10 aylık yürüyüş mesafesinde oturmak)
(bkz: denize 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde oturmak)
olsaydı kurtarıyordum
3 arka yerleşkede oturan komşularım için 10 dakikalık mesafe leziz,benim için olağan üstü rahatlıktır.ayrıca deniz bugün oldukça temiz ve sıcak.
on dakikalık sürüş mesafesinde oturmak kadar güzel değildir.
hem ekonomik bakımdan hem genel bakımından.
çıtayı 5dk ye indiriyorum.benim için evimi, semtimi sevme sebeplerinden biriyken annem ve babamın kırk yılda bir sahile indiğine şahit olmuşumdur. o yüzden kimileri için sahile yakın oturmak pek matah birşey olmayabiliyor, ben aile evinde otururken haftada 3-4 gün sahile inerdim, dalgaların sesiyle terapi olurdum
Bir süre sonra deniz olduğunu unutuyorsun. Sıradan bir şey oluyor senin için. Denize kıyısı olmayan insanlar deniz kenarında oturanları ne kadar havalı ve şanslı olduklarını düşünsede alışmış birisi için bir şey ifade etmediğini bilmelidir.

Hem hayatta her şey böyle değil midir? Her gün pirzola yersen bir süre sonra sıradanlaşır. Her gün adriana limayla birlikte olsan gözünde büyütmezsin olağan gelir.