bugün

siracusa tiranı yaşlı dionysiosun yakın nedimidir.
kılıcıyla* etrafa korku salıp yine de şahlanıyor aman türküsünü çığırmasını beklediğim mülkiyeli 5. nesil yazar. hoşgelmiş.
5. nesil yazar ve çok dikkat çekeceğe benziyor. ayrıca;
(bkz: tunceli ye dersim diyen zihniyet)
sözlüğe gelmiş yeni bir nefes, girdilerini beğenerek okuduğum ve sanırım/umarım okumaya devam edeceğim yazar. hoş gelmiş.
yazdıklarını severek okuduğum, güzel entrylerin sahibi, takip edilesi yazar.*
beynini tecavüzlerden koruyabilmiş bir kaç kişiden biri.
#4103051 numaralı entrysi ile durumu özetlemiş ellerine sağlık yazardır.
kişisel iletisinide: "sosyalizmde ısrar insan olmakta ısrardır. " yazan yazardır. hayır, evvelden sosyalist düzenden yaşamış ve bu düzende insan gibi yaşadığını söyleyen, o günleri arzulayan birini görmedim bu zamana kadar, kimi tanıdıysam "bildiğin işçi köleliği" derdi! ha derse ki kapatilizm de insanlık var mıdır? vallaha ne yalan söyleyim onda da göremedim o pırıltıyı!
öyle bir şey işte.
bence iddialı laflar etmemek lazım. bilmem vermek istediğim mesaj alınmış mıdır?
Yaşadığı ülkenin herhangi bir şehrine karşı kimyasal silah kullanılmalıdır fikrini ortaya atabilen özürlülerin eleştiremeyeceği kadar akıllı ve bilinçli olan yazardır. evet cin olmamıştır çünkü karşısındaki adam değildir.
kılıcı , demokrasimiz üzerinde sürekli sallanan ordu hakimiyetine benzeyen kişi.
(bkz: cin olmadan bot çarpmak)
hangi amaca hızmet ettıgı bılınmeyen bu kılıç yuzyıllardır kafamızın uzerınde demoklesın kılıcı gibı durmaktadır.Kimnse gelıp alsın.
kiliciyla durtukleyen, uludag sozluk'un ba$ina gelen guzel hadiselerden biri. okumadan edemiyoruz.
sanırım o da benim gibi şırdan'ı çok seviyor yazarı.*
entrylerinden anladığım kadarıyla adanalı hemşehri. hoşgelmiş takipteyiz merkez tamam. *
düşünmeyi bilen, düşünürek üreten ve nihayetinde duyarlı bir sözlük yazarı.
herkesin düşünüp gerçekleştiremeyeceği açıkça düzenleyip sunmaktan çekinmeyen cesur sözlük yazarıdır. yazdıkları mutlaka dikkatle okunmalıdır.
gece yarısı bildirilerinin mimarı. kalteli, çok duyarlı, bir güzel insan. seni tanıdığıma seviniyorum isyankar ruh.
ağırbaşlı, sempatik, canayakın, adam gibi adam.... sohbeti dinlenir, akıllı, görgülü, dinledikçe dinlenilesi insan... saygıyı gerçekten hakedensin, iyi ki varsın, iyi ki buradasın...

kürtçü bir türkiye vatandaşı.
madem o kadar insan öldürmüş, nasıl zafer kazanamamış. tarih bilmemekten öte kendisiyle çelişen yazar.
tekele çomak sokan adam. zoru seven insan.