bugün

at avrat silah uclusunde yer alan at ve avrat kisimlarinda kombo yapan oyuncu..
Şurda o kadar naif bir güzelliği ve sesi vardır ki, kendisine hayranlığım artmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=XsziTBckHZ0
görsel
güzel olmadığı halde aşırı çekici olan hatun.
Kirli sakaldan vazgeçip keçi sakal bırakan güzel oyuncu. Arada bir tarz değişikliği iyidir iyi.

(#18277547)
evliliğe özendiren kadındır. daha fazla aşık olmamak için izlemeyi bıraktım.
muhteşem güzellikteki 10 parmağında 10 marifet olan türkiye'nin en yetenekli en gelecek vaad eden kadın oyuncularından biri.

hayranım bu kadına yaa.
beyzanın kadınlarında güzel bir oyuncu olduğunu belli etmişti zaten.
artık baymış ve bıktırmış olan kadındır kendisi, galata civarında gördüm bir görseniz bir daha suratına bakmazsınız emin olun , bu kadın bazıları için sadece ünlü kadın fetişizmidir
çok itici ve erkeksi kadın evet evet bildiğin erkeksi. Birde kendini çok güzel zannediyor. Oynadığı 1 kadın 1 erkek dizisinde oynadığı adama kadın muamelesi yapıyor.
önce güzelliği ile sonra ise oyunculuğu ile kendine aşık eden bir sanatçı. özellikle oynadığı karaktere kendi mimiklerini vermesi çok ayrı bir hava katan sanatçı.
iyi bir oyuncudur.
(bkz: Devgar)
gezi olaylarında oynadığı rolle halkın gözünde bitmiş oyuncudur.
Bunu çirkin bulan kadından zerre anlamıyordur. görende bir gün Kate Moss ile, bir gün Kelly Brook ile takılıyorlar sanacak.
gayet seksi bir bayandır.
izlerken azdırıcı etki bırakan ender kadınlardan.
diğer hoş yanlarına ek olarak, ayakları da çekicidir.
cok seksi degil ama asiri kadinsi. garip oldu ama boyle pust gibin ibne gibin bisey.
hakkındaki bir fotoğrafı keşke görmeseydim dediğim çok sevdiğim insan. Bu nasıl bir benzetmedir olum. Bu tespiti yapmayaydınız iyiydi.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/demet-evgar-466451/
vatan hainlerine yardım ve yataklı yapan sanatçılardan biri, gezi teröristlerine yakınlığıyla vatan millete ne kadar zararlı olduğunu göstermiştir.
her daim izlenilesi, fevkalade bir oyuncudur. severiz, sayarız kendilerini.
her zaman itici, üstüne üstük çirkin bulduğum bir kadındır,elbette güzel olmak zorunda değil. bana göre gözlerindeki o tuhaf asimetri korkunçluğuna korkunçluk katmaktadır, hala neden bir korku filminde oynamadığını anlayamadığım kadındır. halini tavrını da pek bir yapay bulduğum medyatik karakterlerden sadece biridir.
Gollumun 7. Göbekten kuzeni.
kadın gibi kadındır.
adriana lima cıların gazabına uğrayan hatun. evet bir afet-i devran değil, sorgusuz sualsiz güzellik abidesi hiç değil. ama bu hatunun çok değişik bir çekiciliği yok mu lan? ey hemcinslerim sorarım size. yatakta adamın iliğini kurutacak cinsten bir hatun gibime geliyor.