bugün

hamile kadından ya da annenizin diz kapağından tahrik olabildiginize göre, hepimiz Burka giysek siz yine tahrik olabilirsiniz.

kadınların arandigina kodlandiginiza gore ne giydiğinin ne önemi var?
Tahrik olduysan biraz daha içine doğru tahrik olursun, olur biter.
Ebenin a.i diye giyilir.

Lan arkadaş, kadın denen canlı bir birey. Senin kopegin degil.
istediğini giyer, istediği şekilde dışarı cikar, beğenir, beğenilir, kendini oyle sever, bundan zevk alır ve bu sadece kendisini bağlar.

Kadınların görevi erkeğe kul olmak değildir, sunu o mal, skik bedevi kafaniza sokun.

Sktirin gidin, bakmayin. Bu kadar basit. Senin zihniyetindekiler için giymiyor zaten. Evet
kesinlikle 'kadın birey'in 'erkek birey'i tahrik etmek için yaptığı şey'dir. Yoksa kadınlar niye yaşasın canım? bizim hayatta ki gayemiz erkekleri baştan çıkarıp kendimizi taciz ve tecavüz ettirtmek zaten değil mi? ahlaksızın önde gideniyiz ya biz. Ne pis, ne namussuz cinsiyetiz.
bir erkek olarak kızların bizi kesmesi, bakış yakalamak, ilgiyi üzerimizde görmek nasıl hoşumuza gidiyorsa kız da dikkat çekmek ister. gayet normal bir durum. tartışılması gereken dekoltenin ne kadar olduğu. empati kurulması adına şu örneği verelim. bir erkek vücut geliştirme yaptıktan sonra dar bodyler giyer, kolsuz atletler giyer. bu da ilgi çekmek içindir tamamen aynı mantık.
Şundan eminim ki fıtrat gereği erkek kadın vücudunu bu derece arzulamasa kadınlarda bu eğilim olmazdı ama yine fıtrat gereği kadın beğenilmek ister bu duyguları meşru yollardan dindirebilseydik çok güzel bir toplum olurduk.
aslında kadınlar dekolteyi erkekler için değil kadınlar için giyer. hatta annemin durumu özetleyen pek güzel bir vecizesi vardır:

" kadın, kadın için giyinir erkek için soyunur. "
Herkesin hayatına kimse karışamaz!
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
Bir kadın kocası için, sevgilisi için, özgüveninden, bakılsın diye, canı istedi ya da hava sıcak diye dekolte giyebilir. Neden giydiği yalnızca kendisini ilgilendirir. Bir kadının neden ve ne olmalıydı'larını tartışmak kimseye düşmez. Bu bir başlık konusu olmamalıdır, tercih meselesidir, önüne bakmayı bileceksin sen, gerisine karışma.
abaza radarı olduğu için abazalarla muhattap olmak istemiyorum artı yobazlarla ama onları nasıl ayırt edeceğim tabiki bir dekolte yeter.
ha dekolteyi kendi kafanıza göre yorumlayıp tahrik olarak algılamak senin acizliğinin göstergesi.
tıpkı kızlarda bana bakıyo kesin aşık sanrısı gibi.
Yoklukta ancak gideri olan kezbanlar gelmiş burda konuşuyor. Kim ne derse desin aşırı dekolte giyenler erkekleri tahrik etmekten hoşlanan fahişe ruhlu insanlardir.

Staplez diye saçma sapan bir giysi niye giyilir arkadaş? Hadi tayt rahat onu anladık da bu straplez denen rahatsız giysi neden giyilir?

Göğsünü açınca ne oluyor? Tamam biz erkegiz ya potansiyel abazayiz anasini siktigim yerinde de sen bana bunun cevabini ver gogsunu ne diye yariya kadar acip geziyorsun?
tesettüre aykırı giyim tarzının simgesi olan dekoltenin giyilme amacının irdelenmesidir.
işte siz busunuz. Dekolte şeylerin "vurdurmak" için giyildiğini söyler, kadınlara sayar söver, yeri gelir döversiniz. Sonra gider taciz , tecavüz edersiniz. Öldürürsünüz rezilliğinizin hızını alamayıp.
Ben size soruyorum, şu an altınızda giydiğiniz kot pantolonu neden giyiyorsunuz? Sevdiğiniz, kendinize yakıştırdığınız için mi, yoksa işlevi her zaman küfürlerde kalan penisinizin ne kadar güzel, ne kadar büyük olduğunu göstermek için mi? Neden bu kadar bacaklarınızı ayırıp oturuyorsunuz? Otobüste, kafede, orada burada. Yoksa "oranıza" mı dikkat çekmeye çalışıyorsunuz? Neden o dar gömleği giydiniz? Kollarınızın ne kadar kaslı, omuzlarınızın ne kadar geniş olduğunu gösterip tahrik etmeye mi çalışıyorsunuz? Vurdurmak için mi?
Biz böyle soruyor muyuz? Şerefsizler.
Edit: eksileyin ulan.
Çok güzel, süper.
uÇkuru düşüklüğünüzü kadına mal etmeye devam.
Sizin art niyetiniz yalnızca dekolte giyenlere mi??

Edit: zihniyeti bozuklar eksilemeye başlamış. Hadım şart hepinize şerefsizler.
abazaları madara etmek için gün yüzüne çıkarmak için egomuz tatmin olsun diye
sen inandığın dinin gerekliliklerini yerine getirip istediğini yerine getiriyorsun bende istediğimi giymeye özgürüm o zaman bende sana inandığın dinin sana ne yaptığını göstermek istiyorum. amaç kişiden kişiye değişir kimisi hoşlandığı biri vardır onu etkilemek için giyer kimisi beğenilmek için giyer kimisi kendisine yakıştığını düşündüğü için giyer kimisi tipten kaybediyordur. o yüzden giyer kimisi de öküzler ortaya çıksın diye giyer. kimsenin kimsenin giydiğini sorgulamaya hakkı yok sapık açığada sapık kapalıyada sapık
sizde gözünüzü düşürecek kadar abaza kalmasaydınız yokluğunuz bizi mi gerdi sizin eksikliğiniz acizliğiniz düşüklüğünüz. abaza olman benim özgürlüklerimi sorgulamana hak tanımaz abaza oluşun senin suçun bunu ben niye taşıyayım olmasaydın banane.
Dekolte neden giyilir sorunsalından ziyade dekolte giyen kadınlara tecavüz etme hakkını kim çıkarıyor sorunsalı daha önemlidir. illa burada neden giyiliri merak ediyorsanız söyliyim. Çünkü eşşeğin zikinden dolayı.
dekolte sexi olmak içinde giyilir, farklılık içinde. sexi olmak kelimesinde sex geçtiği için tecavüz edebilirsin koş.
(bkz: beyni +0 da kalmış)
ilgi çekmek için giyse ne farkeder abi? öldü lan kız, yakıldı yakıldı.
Yakilarak oldurulen kizla alakasi olmayan basliktir. Ama bazi yazarlar olayi bu noktaya cekerek sasirtmislardir...
Sanki erkekler güzel giyinmeye çalişmıyor, sanki daracık pantolon giymiyor yaf siktirin gidin, güzel giyinmiş aynada uğraşmış emek vermiş kadına saygı duyun bari.
estetik görünmektir, kız ya da erkek insanların biraz olsun beğenisini kazanmak kişiyi mutlu eder. erkekler bile düzgün giyinmeye, bakımlı olmaya çalışıyor, iki dandik kas için yaz kış demeden tshirt giyiyor. bu beğenilme arzusu kadınlara değil insanlara ait bir özelliktir. herkes bazen beğenilmek ister ama kimse kısa bir etek giydiği için evine giderken arka sokakların birinde tecavüze uğramak istemez.
bunu soran adamların çoğu, "kızlar kaslı erkeklere bayılıyomuş kankaaa" diyerek spor salonlarını doldurur, protein tozu alırlar. "zengin erkeklere bayılıyorlarmış" diyerek altlarına, babacıklarına aldırabildikleri en pahalı arabayı aldırıp sonra o arabaları kızların gözüne gözüne sokarlar.

başka bazıları zeki erkekler seviliyormuş diyerek başka erkeklere laf sokarak prim yapmaya kalkarlar. bazıları da şirin görünmeye çalışırlar, beğendikleri kıza özel davranışlar sergilerler, kendileri olurlar vs vs...

kısacası kadın ya da erkek fark etmez, her insan sevilmek ister. özellikle de karşı cins tarafından sevilmek istiyorlarsa, aynı zamanda beğenilmek de isterler. bunda bir ayıp yoktur. ayıp olan bu istekleri, arzuları yok saymaktır.

evrim teorisine topyekün karşı çıkıyorsunuz ya maymundan mı geldik lan biz diyerek, işte lisede size evrim teorisi adam gibi anlatılsa, insana dair pek çok temel güdünün hayvanlardakilerle ne kadar benzer olduğu anlatılsa siz de sonunda anlayacaksınız bu konuları ama... o yüzden bağırıyoruz eğitim şart diye.

bir başka sıkıntı da kızların bu beğenilme arzusunu bastırmaya, göstermemeye çalışmaları. aslında onları anlayabiliyorum, neticede bu ülkede bir kızın bir erkekten hoşlandığını belli etmesi, doğrudan orospu yaftası yemesine sebep oluyor. o yüzden de "kendimize saygımızdan dekolte giyiyoruz", "kendimiz için" vs gibi açıklamalar yapmak durumunda kalıyorlar.

insani olan pek çok özelliklerimizi bastırmaya çalışıyoruz. toplum olarak, kültür olarak ona programlıyız çünkü. ama bu bastırmaların sonucunda da en vahşi bir hayvan fırlıyor o insan kimliğinin içerisinden. ömrü boyunca baskıdan dolayı kimseye güzelliğini sergileyememiş olan kız, karşısına çıkan ilk fırsatta doğru dürüst tanımadığı bir erkeğin kollarına atıveriyor kendisini. adı orospuya çıkmasın diye türlü yalanlar söylüyor, türlü işler çeviriyor, türlü türlü namussuzluklara imza atıyor akla hayale gelmeyecek.

erkekler tecavüze yelteniyor, tacizcilik yapıyor, üniversitede am üstünde fındık kırıp evlenmeye gelince "bekaret önemli" diyor vs vs. sonra da o kızı ilk fırsatta aldatıveriyor.

halbuki kendimizi tanısak, kendimizden korkmamayı öğrensek, kendi ahlaki limitlerimizi kendimiz koysak o kadar şey değişecek ki. ama yok. onun yerine beğenilmeye çalışan kıza bok atmak, kendisi olmaya çalışan erkeği itin götüne sokmak, karşılıklı rızayla sevişenleri linç etmeye kalkışıp bulduğu ilk fırsatta kaynıyla iş pişirmek daha kolay bazı insanlar için. böyle devam edelim bakalım, yirmi yıla kalmaz afganistana döneriz bu gidişle.
Çünkü eşeğin sikinden dolayı.
Ulan götoşlar biz sizin oranızdan buranızdan tahrik oluyor muyuz? Şort giydiniz diye böyle başlıklar açıyor muyuz?
Kadınları kapattığınız sürece açık gördüğünüz her noktadan bir haller gelmeye devam edecek size. Alışın biraz çıplaklığa. Görmemiş abazalar sizi.
tamamen ilgi çekmek içindir.
derdini sksinler butonu hak eden boktan 'sorunsal'.

bunu sorun edeceğinize erkek neden kendinde tecavüz etme, kadına şiddet uygulama hakkını kendinde görüyor meselesini sorun etseniz bi şeyler değişirdi belki. yani kısaca söyleyeyim ' kadın neden dekokte giyer ?' değil ' erkek ne hakla tecavüz/taciz eder ? ' diye sormak gerekiyor.

ha bu arada; Kadınlar erkeklerden ziyade kadınlar için giyinir sizi gidi feryatlar. her şeyi de geçtim size mi soracağız ? bunu da mı size soracağız ?