bugün

üniversite yıllarında bizzat görüp şahit olduğum anarşist geçinen, komünistçilik oyunlarına bayılan isteksiz ilişki mahsulleri. azımsanmayacak kadarı da kızdır üstelik bunların. her gece yarın nasıl bir miting yapıpta polisleri kışkırtsak sonra şöyle temiz bir dayak yiyip gündeme gelsek diye planlar yaparlar. birkaç tanesini anlık bir tatmin yaşasın diye dövmüşlüğüm vardır. yazık.
hakkını aramasını bilen gençlerdir. ayrıca yaptıkları bu eylemler;kıç yalamaktan hoşlanmadıkları içindir.
hükümete kafa tutan türk gencidir. takdir ederim.
birilerinin piyonu olan gençlerdir.
alayı ergenegoncudur, siyonisttir.
yoksa akp'yi protesto etmek mümkün müdür allasen?
hepsi israil'den gelmiştir.
öyle diyolla. bir yaşıma daha girdim 200 oldum amk.
amaç burda gençlerin dayak yemek istemeleri mi yoksa sivil örgütlenmeyi gerçekleştirmeleri, protesto haklarını kullanmaları mı olduğunu bilemeyen bir yazarın önermesidir.
demokratik hakkımızı arıyoruz diye bir de savunurlar kendilerini.
mazoşistlerdir.
azımsanmayacak kadarı kızdır bunların! en azından neye karşı oldukları bellidir, sesleri çıkar. kaynağı belli olmayan *paralarla amerikalarda okuyup, sözüm ona en iyi eğitimi alıp, eve kapanarak beyini bekleyen güruhtan farklıdır. altlarına jip çekenleri yoktur çünkü, kendi başlarına mücadele etmelidirler.
mollalar tarafından sevilmezler, siktiri yerler o ayrı!
(bkz: psikopat)
paranın insana kattığı inanılmaz sağlamlık.
olsa da dövsek gençleridir. heyecanlı çocuklar. geleceğin emanet edildiği eğitimsizler işte.
kendilerini ve halkı düzene dur demek için sopa yerler.
grup halindeyken slogan falan atarlar, bağrış çağrış gürültü kıyamet... yanlız kalıpta "neydi o halin" diye sorunca iki cümle kuramaz, felan abinin başını şöyle bi iş gelmiş ne yani susacakmıydık der. o felan abiyi bi yakalasam zaten olay kökten çözülecek.
yedikleri kazıklardan kalma bi alışkanlıktır.
Bilgisayar başında oturup counter strike oynayıp, kıl dönmesi olmayı beklemektense alanlara çıkıp dayak yemeye tercih eden ve iyi yapan gençliktir.
Kanımca "uludağsözlük" tamamen counter tayfasından oluşur.
sürü psikolojisi, arkadaş ortamı edinme, sevgili edinme, arkadaşlarca kabul görme, sınıfın/grubun en yakışıklı/güzel ine iyi görünme, bak ben bi b*k oldum havası, çağdaş görünmeye çalışma, her b*ka muhalefet olma, grupta lider olma arzusu, sevgiliye yaranma, hocalara yaranma, sosyal görünme vs.

Yukarıdaki nedenlerle girdikleri gruplar tarafından maşa olarak kullanılan üniversite öğrencileri.