bugün

davut güloğlu'nun nişan hediyesi olarak ece erken'e tek bir mermi vermesidir.

anlamı da ya onunlayım ya da ölüyüm gibi bir şeymiş. insan paraya kıyıp tek taş alır ne işgüzarsın davut.
insanlara kötü örnek olmaktan başka bir şey değildir.
(bkz: sevgiliye kalaşnikov hediye etmek)
amaç takastır. (mermi X füze)
(bkz: fire in the hole)
nişan alacaktır ilerleyen zamanda. 12den vurur belki de. ya da ya benimsin ya kara toprağın klişesine bağlamış da olabilir.
ben de çakmak hediye edecem nişanlanırsam : ya benimsin yada yakarım seni hesabı. iyimiş valla; hemi ucuz hemi pratik. Teşekkürler davut
(bkz: yine mi mermi)
ece erken'in sis bombası atmasıyla devam edecek olan vuku. (bkz: atmayı bilmiyosanız atmayın lan şu sisi)
sedat peker'e şarkı yazmalar, ogün samastlar, mermi hediye etmeler ...
şimdi bu aymazlıklar yüzünden insanların karadenizliler hakkındaki intibası olumsuzlaşıyor.
yahu yok mu bizim oralardan akıllı biri şunları sustursun ?
Alt metni şudur: Ayağını denk al, o elindekini beynine yersin. Ona göre.
GELENEKSEL BiR DAVRANIŞTIR. HERŞEYi YADIRGAMAMAK GEREK.
böyle bir insan yavrusuyla beraber olarak haysiyetini ayaklar altına alan kadının düştüğü rezil durumdur. mevzudan haberdar değilim, ilgilenmiyorum da ama sorarım mermi hediye etmek neyin kafasıdır? sen bu insanla aynı ortamda durup aynı oksijeni nasıl yakabilirsin? neyin bilincidir bu? ya insanlar gerçekten ağır sapıtıyor ya da ben şizofrenim.
mermiyi ağza verdiyse, ilişki tehlikeli boyuttadır.
düğün hediyesi olarakta bazuka vereceği kulislerde konuşulmaktadır.
iki biçimsiz elemanın birbirletiyle kafa buldukları ve reklamlarını yapmaya devam ettikleri eylemler silsilesinin bi başka halkası..
sanırım, yanlış yaparsan bu mermiyle gebertirim diye mesaj vermek istenen eylem.
(bkz: davut güloğlunun ece erkenin kalemini kırması)

edit:imla
çok amiyane bir şey. farklı olmaya çalışırken çok bayağı, özenti olmuş.
55 56 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek salaklıktır. sevgiliye kurşun hediye etmek! ayrılırken vurmakla mı tehditmiş... nasılsa ayrılırlar, görelim bakalım ondaki götü...
yaptıkları herşey mermi vermede dahil basit ve yapmacık ikili durumudur.
not:bir ilişki bu kadarmı basitleştirilir. gündemde kalmak için bu kadarmı rezil olunur. ahanda yazıyorum bunlardan bir halt olmaz. ancak medyaya oynarlar. aşklarına zerre kadar inanmaıyorum.aşık iki insan twitterda kavga etmez, twitterda saçmalamaz. ararsın buluşursun konuşursun. ayrılacaksanda ayrılırsın. kazık kadar iki kişi twitterda saçmalamaları iyice basitleşiyorlar.
aman dikkat. elinde patlamasın.
nişan teklifi yapmış olabilir.
iki antipatik insandan kurtulmak için geriye sadece o mermiyi ateşlemesi kaldı.
ayar vermesinden iyidir.

zira cok sıktı bunlarin iliskisi, evlenecekseniz evlenin ulan!
(bkz: sis atma oç)