bugün

sözlükteki hucum futboluyla dikkat çeken yazar. hep köşeye atmaya başlamış. merhaba dünyalı.
az önce tanıştığım, tanıştığıma memnun olduğum-, iyi muhabbetli, beşinci nesil yazar. sevgilisinden ayrılmanın verdiği acıyla bulunduğu kafedeki orangutan bir kıza vermiş veriştirmiştir. sinirliyken ateşle yaklaşmayın, patlar.
efenim o hatuna vermiş olduğu cevabı yeterli ve yerinde bulmaktayız. Ayrıca nesildasım olduğu için daha cok sevinmekteyim.*
malum olaydaki "a.mını yırtarım" cevabıyla yarmış, yırtmış yazar. *
#3656620 neyin espri malzemesi yapılıp neyin yapılmayacağını kavrayamamış yazar.
yaklaşık 1 saat kadar önce sigara ve çakmak almak için bakkala gittiğinde, bugüne kadar edindiği bütün kültür birikimini hiçe sayarak fenerbahçeli çakmak istemiş yazardır.

- abi iki tane winston soft verir misin, bi de çakmak
- hangisinden olsun çakmak
- fenerbahçeli var mı?
- o şekerlerin yanındaki kutulara bak işte orda vardır. * *
gelir seviyesi nedeniyle metallica konserine gidemeyip, üzülen yazar. (olabilir mesela)*
on numara insan evladıdır. saç ve sakaldır. ikisi aynı andadır. muro'dur. şahsıma ameliyatla kadın olma teklifi sunan, kültür abidesidir. entryleriyle osura osura güldürendir.
#3845435 nolu entrysini okuduktan sonra pekte dar gelirli olmadığı kanısına vardım. eğer gerçektende dar gelirliyse bu durumda bir aylık masrafını bir gecede yapmış olacak.
(bkz: #5198673)

sözlüğün kalitesini dü$ürmek adına ba$lık sıçan yazar.*
hayır anlamadığımız bi$ey var, 2 yıla yakındır $u gürûh içerisinde yemediğimiz yobazlık yaftası kalmamı$ her türk kar$ıt görü$ten. biz kendimizi ve kutsalımızı anlatmak için kafa patlatır, göbek çatlatır haldeyken, tam insanları artık ho$görüyle kar$ılamaya ba$lamı$, kar$ılıklı anlayı$la, hafif dozajda, hakaret, kinaye, içten içe bi ta$ak geçme durumu olmaksızın fikir teatisinde bulunmaya ba$ladık diyorken peydah olan zevat.
ne geçer eline ki? polemik bitti burası polemiksiz kalmasın mıdır derdiniz diye sorarlar adama?

yahu din, dil, ırk mevzularında yazmadan önce 4-5 kez dü$ünüyorken biz acep birilerine istemeden bi$ey diyor muyuz diye? bu rahatlık, bu vurdumduymazlık nedir diye sorarlar adama?
son açtığı başlıklar berberden çıkıp sözlükte başlık açmak için bilgisayarın başına koştuğunu düşündürmüştür. ya da sırf başlık açmak için berbere gitmiş de olabilir.
entry'sine koptum, nick'ine daha da çok koptum. saygılar. (#5988720)
Bugün beni evlenme oyununun provasında gülmekten yatırmış, hoş sohbet adamdır. Bölümdaştır. Hiyerarşik olarak üsttür.
yardırabilendir:
(#8003135) *
orta direk kavramının günümüz türkçesinde ki tam olmasada karşılığıdır.
(bkz: melankolik)
(bkz: #9820033)
algıda seçicilik.*
nankör bir yazar, ayrıca yavuz hırsız ev sahibini bastırır atasözünün üzerine cuk diye oturacağını düşünüyorum, evet.
(bkz: #15706583) tecrübe ve birikimini konuşturmuş, kaliteli yazar.
KariZmatik ve esprili bir o kadar da beyfendi insan.
başına kötü bir şey gelmiş olmasından şüphe ettiğim yazar. darbe olaylarından itibaren ortalıkta yok.