bugün

tiksindiğim marka. ulan youtube da her videoya 20 tane reklam yerleştirmek zorunda mısınız. it oğlu itler.
en iyi ton balığıdır.
çocukluğumdan beri ton ton ton diye aşkla bağıran teyzeyi merak ettiğim reklama sahiptir.
Bir zamanlar çok tükettiğim balık.
Ama çok yağlı oluyor sununu çektirince daha guzel olur.
eskiden tadı daha bi güzeldi sanki. bozdu mu bana mı öyle geliyor acaba. yine de güzeldir, her türlü ekmekle gideri var yani.
batesmotelpro'nun yaptıgı efsane video ile yiyesim gelmiştir.
Ton ton ton dardanel ton !

Most memorable jingle eva !
ayrıca fabrikada ton balığı yerine köpek balığı ve muadilleri paketlediği duymuştım bilginize.
Televizyonda ki reklamının köşesine "avrupa'da yılda kişi başı 3.5 kg tüketilirken ülkemizde kişi başı 100 gr tüketilmektedir" diye serzenişte bulunmuştur. Kredi çekip ton balığı mı alalım dardanel ne istiyorsun.
sanki havyar satıyorlar mk, fiyatları gereksiz pahalı. balıkçıdan 10 liraya hamsi al ye işte.
ne kadar hijyenik bir ortamda yapıldığını görmek için izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be&t=515

alırken bir daha düşünün.
Daha bugün ton balığı mı alsam diye düşünüyordum.

Bir daha da asla almam.

Eskiden severek tükettiğim bir balıktı.
türkiyedeki her şey gibi bu da pahalı.
yurtdışında en pahalı tuna balığı (ton balığı) 3 lü paket 80 er gramdan 240 gram tam tamına 2 euro, evet tam tamına iki euro.
kutunun gramajı ( 80 gramdan 1 kiloya kadar var) arttıkca fiyat doğal olarak daha da düşüyor.
resimde 140 gramın 1 euro olduğunu görebilirsiniz. bu normal fiyat.

görsel
Ton ton ton dardanel ton! Ton tv’de bolca reklamı vardır.
Arada fabrikasından fena kokular yayılır.
para yok.
fabrikası karantinaya alınmasına rağmen üretime nasıl devam ediliyor? bu saatten sonra hayatta dardanel almam.
Bu markanın reklam yazarı, çekeni kim merak ettirir.

Uzun süredir televizyon izlemiyordum şimdi denk geldim reklamına bu ne amk dedim.

- patron...patron...
+ ne var ne istiyorsun?
- birşey yok...
× bizde zor açılıyorduk bla Bla bla...
Almayın, aldırmayın.
yemeyin yedirmeyin.
Bu videoyu izledikten sonra alanın aklını s.veyim..

https://twitter.com/halke.../1364169217667399683?s=19
güncel Önemli Başlıklar