Bu videoyu izledikten sonra alanın aklını s.veyim..

https://twitter.com/halke.../1364169217667399683?s=19
yemeyin yedirmeyin.
Almayın, aldırmayın.
Bu markanın reklam yazarı, çekeni kim merak ettirir.

Uzun süredir televizyon izlemiyordum şimdi denk geldim reklamına bu ne amk dedim.

- patron...patron...
+ ne var ne istiyorsun?
- birşey yok...
× bizde zor açılıyorduk bla Bla bla...
fabrikası karantinaya alınmasına rağmen üretime nasıl devam ediliyor? bu saatten sonra hayatta dardanel almam.
para yok.
Ton ton ton dardanel ton! Ton tv’de bolca reklamı vardır.
Arada fabrikasından fena kokular yayılır.
türkiyedeki her şey gibi bu da pahalı.
yurtdışında en pahalı tuna balığı (ton balığı) 3 lü paket 80 er gramdan 240 gram tam tamına 2 euro, evet tam tamına iki euro.
kutunun gramajı ( 80 gramdan 1 kiloya kadar var) arttıkca fiyat doğal olarak daha da düşüyor.
resimde 140 gramın 1 euro olduğunu görebilirsiniz. bu normal fiyat.

görsel
Daha bugün ton balığı mı alsam diye düşünüyordum.

Bir daha da asla almam.

Eskiden severek tükettiğim bir balıktı.
ne kadar hijyenik bir ortamda yapıldığını görmek için izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be&t=515

alırken bir daha düşünün.
sanki havyar satıyorlar mk, fiyatları gereksiz pahalı. balıkçıdan 10 liraya hamsi al ye işte.
Televizyonda ki reklamının köşesine "avrupa'da yılda kişi başı 3.5 kg tüketilirken ülkemizde kişi başı 100 gr tüketilmektedir" diye serzenişte bulunmuştur. Kredi çekip ton balığı mı alalım dardanel ne istiyorsun.
ayrıca fabrikada ton balığı yerine köpek balığı ve muadilleri paketlediği duymuştım bilginize.
Ton ton ton dardanel ton !

Most memorable jingle eva !
batesmotelpro'nun yaptıgı efsane video ile yiyesim gelmiştir.
eskiden tadı daha bi güzeldi sanki. bozdu mu bana mı öyle geliyor acaba. yine de güzeldir, her türlü ekmekle gideri var yani.
Bir zamanlar çok tükettiğim balık.
Ama çok yağlı oluyor sununu çektirince daha guzel olur.
çocukluğumdan beri ton ton ton diye aşkla bağıran teyzeyi merak ettiğim reklama sahiptir.
en iyi ton balığıdır.
tiksindiğim marka. ulan youtube da her videoya 20 tane reklam yerleştirmek zorunda mısınız. it oğlu itler.
derya ton balığının yanında hiçbir şey olan, sadece markadan dolayı pahalı olan ton balığı markasıdır.
Kepez ilçesindeki fabrikasından yayılan kokular ile alışık olmayan insanın kusmasına sebep olabilen marka.
dargelen don (bkz: yaran yanlış okumalar)
Acılı ton balığıyla gönülleri fethetmiş konserve balık üreticisi. Yiyecekleri bol acıyla yemeği seven biri olarak olmuş diyorum. içinde kırmızı acı turşuluk biber de var. Şiddetle tavsiye edilir.
Süperdir.