bugün

sağlıklı beslenmede önerilen,güvenilir yiyecek.kapak açıldıktan sonra yağının süzülüp mükemmel bir salatayla yenmesi tercihimdir.
niyazi önen isimli iş adamının yarattığı marka.
artık yağ süzme olayını bitiren yırt-aç paketli ürünleri de olan firmadır. tad bildiğimiz güzel dardanel tadıdır. ekstrası yağ süzme derdi olmayışıdır.
tek başına kalırken yenilebilecek en pratik lezzetli yemeğimsi. limon tuz ve ekmek olduğu zaman voltranı oluşturur.
Uretim merkezi canakkale'de olan dondurulmus gida markasi.
fiyat açısından emsalleri araında en pahalı olanıdır. lakin yıllardır bu ülkede ton balığının öncüsü e ilk akla gelen ismi olmuştur. ton ton ton dardanel ton!!!
yırt-aç paketi oldukça tasarruflu ve daha çok balık vardır içinde.

emsalleri arasında en güvenilir ve en lezzetlisidir.

severek yiyoruz.
çanakkale ilinin futbol kulübünün sponsoru.
(bkz: çanakkale dardanel spor)
reklamında ramazanda en uzun tokluk için "balık" demiş. ulan hay ben, neyse orucum susuyorum.
ton balıklarının en kralıdır.
çanakkale'nin denize girme bölgesi olan güzelyalıya giderken çok güzel kokularıyla bizi büyüleyen fabrika. Duyduğuma göre bir çok işçi çıkartılmıştır.
sahurda balık tavsiye ediyor. tekrar yazıyorum sahurda.
Farklı ürünlerden tat ve lezzet olarak üstün gelen ton balıgıdır. Paprika sosuyla tüketilmesi şiddetle tavsiye edilir.
çakması olan kaptan memo balık konservesi markası, 3 ay boyunca kazayla kaptan nemo olarak okunduğu için ikinci plana atılan üründür.
(bkz: öğrenci milletinin ömrünü kısaltan olaylar)
şimdilerde bulgurlu, fasulyeli, mısırlı ve nohutlu çıkardığı konserve dardanel ürünleriyle yeniliklere açılmış ve iyi randuman elde edecek olan ton balığı markasıdır.
(bkz: dardanel/#10241905)
(bkz: dardanel)
Bir kaç yıl önce battiginda borsada tapanmıştı. Son zamanlardaki tv ve billboard reklamları gösteriyor ki geri gelip piyasasını geri almak niyetinde.

Rekabet kalite ve fiyat yönünden işimize gelir. Hoşgeldiler sefa geldiler
Bir ara ton ton ton dardanel toon gibi bir reklam müziği vardı.
Tüm tonların ismi dardanel tondur. Ama gidip bim'in ton'u alınır.
Süperdir.
Acılı ton balığıyla gönülleri fethetmiş konserve balık üreticisi. Yiyecekleri bol acıyla yemeği seven biri olarak olmuş diyorum. içinde kırmızı acı turşuluk biber de var. Şiddetle tavsiye edilir.
dargelen don (bkz: yaran yanlış okumalar)
Kepez ilçesindeki fabrikasından yayılan kokular ile alışık olmayan insanın kusmasına sebep olabilen marka.
derya ton balığının yanında hiçbir şey olan, sadece markadan dolayı pahalı olan ton balığı markasıdır.