bugün

Tanımıyorum ama allah rahmet eylesin, kabrin nur, mekanın cennet olsun.
bugün günlerden galatasaray!
Aramızda olduğuna inandığımdır.
(bkz: #4916403)

gece gece beni baya kalbimden vurdu. üzüldüm lan bunu okuyunca. acaba yıldızlardan ulu sözlüğü izliyor mudur.

şaka maka öyle bir yer oldu ki sözlük... hatırlayan da kalmadı ya seni, neyse..
(bkz: mekanı cennet olsun)
tevafuken allah olmak zorunda yazısına rastladım. Sonra vefat etmiş olduğunu öğrendim.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin. sözlükte yazar olup vefat eden birisinin olmasına üzüldüm, gerçekten...
özletmiştir kendini.
aklıma her düştüğünde gülümsememe sebep olan güzel insan.
Bir yerlerde entrylerini görüp kim lan bu damdaki deli diye açtım sayfayı, vefat etmiş allah rahmet eylesin.hem yazar olup hem vefat eden birini görmek üzdü beni.
az önce (#4948784) numaralı entarisini gördüğüm sonra kim yazmış diye baktığımda yeniden üzüldüğüm, tanımasamda en yakın dostumdur diyebileceğim yazar.
Sözlükte beni en çok etkileyen yazardır...
şampiyonluğunu kutladığım, galatasaray sevdalısı ölümsüz yazar.

1 2 3 4 cim bom şampiyon!
Mekanı cennet olsun beni çok tanımadığım halde ölümüyle üzen yazar.
damdaki kemancının değişik bir versiyonudur.
nur içinde yat. canım arkadaşım.
bir gece yine nickaltına geldiğim yazar

nickaltını uplayıp milleti hüzünlendirmek istemezdim ama yapamadım.

Çoğu kişinin tanımadığı gibi ben de tanımam rahmetliyi. Ve onlar gibi adını okuduğumda çok hüzünlenirim.

Benden kaç yaş büyüktür bu abi..

Entrylerini okudum sözlük.

Yine "sözlüğe geç gelmişiz" dedim.

Böyle güzel insanlarla birlikte olmayı kaçırmışız. Onlarla konuşmayı sohbet etmeyi..

Ne diyelim... ölüm herkesi alıp götürüyor.

Mekanı cennet olsun bu yazarımızın. allah gani gani rahmet eylesin..
ölümü yeni değil sanırım 3-4 yıl oluyor ve bazı rahatsızlıkları vardı. Ama o tanıyan tanımayan herkesin sevdiği biriydi. Nur içinde yatsın.
3 gün sonra vefatının 5. yılı olacak, bir anma faaliyeti gerçekleştirilse güzel olabilir.

Mekanı cennet olsun..
Buraya girilen bütün entryleri tek tek okuduğum, sözlük yazarları tarafından sevilip sayılan bir yazar olduğunu anladığım, bu yegane insanla tanışma fırsatına ulaşamamış olmak bi nebze içim acıtmıştır. Bu saygıdeğer kişiliğin anısı yaşatılmalıdır.
Vefatının 5. yılında ışıklar seninle olsun saygı değer kişilik.
Senden sonra kimsenin sohbeti sarmıyor gözüm.
Son mesajı onun huzuru. (bkz: 546)
yillar once vefat eden neseli ve zararsiz yazarlarimizdan biri, umarim cennette gorusuruz...
allah rahmet eylesin...mükemmel bir insan,sözlüğün neşesiydi. ne zaman başlıklarıni görsem gülümserdim.çok uzun zamandır bakmıyorum ne yazdığına. üzülüyorum. öldüğünü kabullenmek zor. nur ve huzur içinde yatsın. nerdeyse mezarı entrylerin en kralı oraya ulaşsın...
yeniler bilmez fakat aramızdan uzun zaman önce ayrılan melek gibi yazar.

Tanımadan sevdiğim biriydi.
Çok Acı çekmişti bu dünyada, rabbim onu öbür tarafta güzel karşılar Inşallah.
Mekanı cennet olsun.

(bkz: aramızda)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar