bugün

insanların neden bu kadar aklına taktığını, neden bu kadar çok aradığını anlayamadığım kızdır.
alman gazozu ikram edenlere dikkat etmelidir.
2000 liyse yalan söylüyordur sayın liseliler.
Aile baskısı vardır ondan olmamıştır. Yobazdır ondan olmamıştır. Sağcıdır/solcudur ondan olmamıştır. Kapalı/açıktır ondan olmamıştır. Her gün başkasıyla takılıyordur ondan olmamıştır. Çirkindir ondan olmamıştır. Şişmandır ondan olmamıştır.

Bu ve bunun gibi Önyargılar gerçekten mide bulandırıyor. Bir insan kendi iradesiyle de hareket edebilir. Hatta safi irade değil, nasip/kısmet ile de alakalıdır.
Belirli bir yaşa gelmişse diye sınır koyan insancık. Çirkinlik göreceli bir kavramdır sana çirkin gelen başkası için bir kraliçe olabilir ki gerçekten çirkin diye bir şey yok çünkü yaradılışımızdan bile mükemmel yaradıldık ( hayır imam hatipli değilim ) sadece öncelik meselesi. Ha illa çirkin vardır diyorsan kız çok güzeldir ve kimseyi beğenmiyordur. Net.
Her insan guzeldir gibi bir yalanla cirkin olma ihtimali gozardi edilen kiz.
Her insan sevmek, sevilmek ister.
Belirli bir yasa gelmesine ragmen hic sevgilisi olmayan kiz cok buyuk ihtimalle cirkindir. Malesef boyle.
Burada çirkindir diyen bir kaç salak var. Hayır. Her insan güzeldir. Sadece ben ve benim gibi kızların daha önemli işleri olabilir. Erkek egemenliğini sacma buluyor ve sırf sevgili olmak içi hayatımızın bir bölümünü bu tür şeylere harcamayı sacma buluyor olabiliriz. Hiç olmadı güven sorunumuz vardır. Değişik bir karaktere sahibidir ve bizi anlayabilecek kimse çıkmamış da olabiliriz. Ama çirkin kelimesi çok itici her insan güzeldir.
söylemlere bakarsak türk kız nüfusunun %80'i.
objektif araştırmalara bakarsak %5'i.
tanıştığı erkeklerle sevgili olmayan bunu çok saçma bulan kız olma olasılığı vardır. işin mantık boyutundadır. sevgilisi olmamıs olması kimsenin ona ilgi duymadığı anlamına gelmez. sadece seçicidir. zira ülkemizde damacanaya bile hallenen insanlar var bi kızın isteyipte sevgili bulamaması imkansız. fakat erkekte öyle degildir. fark da burdan kaynaklanıyor zaten.
tanışmak istediğim kızdır.
görsel
15 16 yaşlarında olduğuna delalet edebilir.
benim arkadaşımdır.
güzel kız ama hiç sevgilisi olmadı.
sevgili ve evlilik olayını saçma buluyormuş.
Duygularına mantığını da katabilen ve aşka hakkını veren kızdır.
Erkek versiyonu elimizde mevcutur efendim.
basarilidir. kendi gibisine gider.
bazılarının kezban diyip hor göreceği, bazılarının ise el üstünde tutacağı, kimseyi umursamamasını tavsiye edeceğim kız.
Bulması imkansız olmayan kız.
Ama gerçekten çirkin olduğu için değil de prensip olarak sevgilisiz kalmış ise takdir edilesidir.
doğru kişiyi bulana kadar aramaya devam edecek olan kızdır.
çok sevmiş ama reddedilmiş te olabilir.belki de intikam planları içerisindedir,belki de kabul etmiştir ateşle suyun bir araya gelemeyeceğini.
gelsin atlayıp venedik'e gidelim orada nikahı basayım ve hanedana prenses olarak girsin.
bu durum asik olmadigi anlamina gelmez.
hiç sevgilisi olmadığı için bakire olabileceğini düşünen yazarları görmemize sebep olur.
tanım: ikili ilişkiler konusunda sıkıntı yaşanacak insandır.
yüzeysel ilişkilerin mide bulandırıcı sonuçlarına katlanmak istemeyen kız olabilir.
üniversite de çok tehlikeli olur ben hızını alamayıp grup yapanı gördüm. (gerçek bir hikayedir.)