bugün

kuzenim koymuş.
Başıma gelen bir olay ne bok varsa cüzdanda taşıyordum onu birgün annem bulmuş cüzdanımda arkadaş koymustur ne oldugunu bilmiyom sakız galiba demiştim. s . s .
senin için bir tanem demek yeterli olacaktır.
hediyedir efendim.

not: daha havalı olucaksa kız arkadaş hediyesidir.

(bkz: paris hatırası)
yoktur.
görsel

oğuz atayın bu benim değil.
Lazım olabilir hacı. Diye izah edebilirim peder beye.
bulutsuzluk özlemi bu izahın kralını, ne yaptığının farkında olmadan yapmıştır. kısası en temiz, net ve doğru izahı;

"...bir umuttur yaşatan insanı..."
yavşakça bir sırıtış. bir saniyede her şeyi izah edebileceğinden en iyi izahtır.
Sert kauçuk halkanın deri cüzdanda izi çıkmışsa eğer, izaha gerek yoktur.
sevişebilme ihtimalinin olması.
ben senin benimle seviebilme ihtimalini sevdim.
Ya olur olmaz yerde gerek olur çıkartırsın takarsın operasyonu yaparsın.
hatırası var.
Cevap "abi aslinda ben bu isi pek yapmiyorum. yapamiyorum ama olurda sans yuzumuze gulerse firsati kacirmamak icin tedbir." olabilir.
muhtemelen hiç kullanılamayacak olandır.*
ileri düzey trol. ipneliğin her levelini hakkını vere vere geçmiş emek insanı.
prezervatif mi o ne. kardeş ben bunu baloncudan aldım. Vaay sapık baloncu bana kondom vermiş. Gerçekten haberim yok. Abi gülmesene vallahi ben almadım o verdi. Şeklinde diyalog geçmesi mümkündür.
-yolda biriyle çarpıştık tüh cüzdanlar karışmış ya.
- cüzdanın babasına ait olmasını beyanıyla izah edilen kaçış.
türk gencinin umudunun ve umudunu kaybetmediğinin göstergesidir. yıllarca lazım olmamasına rağmen yıllar yıllar boyu cüzdanda taşınır o prezervatif. bıkmadan yorulmadan. hala umutludur. belki bir gün kullanacaktır onu. belki...
izahı ergen bünye ile eşdeğerdir. eş dost ortamında çıkarılır hava atılır.
muhtemelen sevgilisi yoktur, bir hayat kadınına gidiyordur veya her an gitme potansiyeli vardır. o yüzden et ete değsin istemiyordur. bu zevkten kendini mahrum ediyordur.
lisede hocam yakalamıştı cüzdanda prezervatifle.
hoca cüzdanı aradı, prezervatifi buldu. pis pis sırıtarak bana baktı.
ben de ona aynı bakışı attım. "bu ne oğlum" dedi.
"çorap hocam, lazım olur" dedim. çok güzel bir izah oldu.
kimin yakaladığı ile doğru orantılıdır. Anne ya da baba yakarsa korunduğunu, kız arkadaşın yakalarsa eğer kendisi için korunduğunu belirttin. çok da basit bir izah hiç zor olmayacaktır.
surekli yenileniyorsa ve o kondomun etrafinda daha bissuru mangir varsa adam bol bol kerhaneye gidiyordur. yok, mangir azsa herif playboydur, kondom balon yapilacak pozisyona geldiyse de, hep bir agizdan bagiriyoruz. muhendis!