bugün

Herşey bu adamın başının altından çıkmış gibi geliyor bana.
cüneyt Zapsu'nun 2018 davos zirvesine ait görüşleri

bir dönem "deliğe süpürmeyin kullanın" sözleri ile gündeme gelen , abd lobileri ile arası iyi kürt ticaret adamı. bu ara kayıplarda. umarım kayıplarda kalır.
mustafa denizli nin meşhur tabiri "içimizdeki irlandalılar" a cuk oturan bir kimse.

ciddi ciddi amerikan ajanı olan birisi.her yaptığı işten belli zaten.

ki bu adamın en tepedekinin danışmanı olması kadar içler acısı bir durumu ben şahsen düşünemiyorum.

bu adamın tepesindeki şahıs da paul wolfowitz,amerikan şahinlerinden, paul, direkt kontaktta bu zapsuyla.

cidden, direkt amerikan ajanı bu adam- her halinden belli resmen.
Bir zamanlar abdye, recep tayyip erdoğandan için;

"Bunu delikten süpürmeyin, kullanın bunu" dediği rivayet edilen Kişidir.
--spoiler--
Türk iş adamı ve siyasetçi. AKP'nin kurucu üyeliği, AKP merkez karar ve yürütme kurulu ve TÜSiAD üyeliği görevlerinde bulunmuştur. ingilizce ve Almanca bilen Zapsu Alman Lisesi ve istanbul Üniversitesi mezunudur
--spoiler--

Adam baştan kokuyor zaten. Bir zamanların akp'lisi şimdilerin pkklısı. hoş aslında ikisi de ülkenin amına koymakta ustalar. direk ikiz kardeş gibiler.
Bim'in ortaklarındandı hâlâ öyle midir bilmiyorum.

bim'de satılan simbat kuruyemişlerin sahibi.

Eşi erkeklerle aynı safta namaz kılan kadınlar grubunun içindeydi bir ara.
Türkiye bin bu hallere gelmesine neden olan baş aktörlerden birisi.
hayat hikayesi rüşvet ve yolsuzluk iddialarıyla dolu olan akp'li kürt.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Hasan_C%C3%BCneyd_Zapsu
şu aralar Dengir Mir Mehmet Fırat ile birlikte nerededir neler yapıyordur diye merak edilendir!

(bkz: tayyip erdoğan ı deliğe süpürmeyin onu kullanın)
bim marketlerinin kurucularındandır.aynı zamanda başbakanın danışmanlığınıda yapmaktadır.
görsel
ulusalcı mail gruplarında adı idam listelerinde en üst sıralarda gezinen amerikancı iş adamı.
bim. a101, ve for you markalarının sahibi.
ülkede birşeyler dönüyor ve bu adma bir sektöre giriyorsa bilin ki o sektörde bir boklar yenecektir.

nelere yatırım yapılması gerek diye aranırken takip edilecek iki isim var biri bu diğeri de unakıtan family... ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar dizginleyemiyorlar kendilerini ve açık açık çörekleniyorlar. diğerleri hiç olmazsa usturuplu yiyorlar.
aşırı kalabalık ve sıcaktan bunalmış, iki atatürkçü genç soğuk birşeyler almak için, ismine bakmadan önüne gelen ilk markete girer, biraz dolaştıktan sonra...
- biz nereye girdik, bir gariplik var sanki.
- bence de...
- fiyatlar da ucuz ha..
- evet, var bir gariplik
- lan burası bim, cüneyd zapsu....
- hadi çıkalım.
- koşşşşşş....

diyaloğunu yaşatan mükemmel insandır!!!!
(bkz: for you)
bugün içinde bulunduğu tekne Beykoz Yeniköy sahilinde batma tehlikesi atlatan eski başbakan danışmanı. *
başbakanı posta koyup davos'u terk etmesine rağmen hala davos'ta bulunan danışmandır.
insan düşünüyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye?
derin adamdır bu şahsiyet vesselam. işte bu ana kadar başbakan'ı davranışından dolayı alkışlarken şimdi ufak beynimle zihin cimnastiği yapmaktayım.
bu zapsu değil miydi tayyibi abd'ye götürüp "beni istanbul yahudilerine sorun" diye yahudi lobisine servis eden?
eee şimdi ne iş bu ne ayak?
gerilen israil-türkiye ilişkisine balans ayarı mı yapıyor yoksa biraz daha kayak mı yapacak bu davos'da?
sayın başbakan koy bu adamı yarın kapı önüne benden sana helalıinden bir oy. yoksa senin terkettiğin davos'da bu adamın hala ne işi var ağzınla kuş tutsan bana anlatamazsın...
balsu holding in ve azizler holding in sahibi ve aynı zaman da türkiyenin en büyük fındık ihracatçılarındandır. fındıkçıların pek sevmediği biri.

soy ağacı çok ama çok karışık olan.

dedisi abdürrahim zapsu şeyh sait isyanının ön önde gelenlerindendir.
anne tarafı balkan olan - baba tarafı kürt olan ve aynı zaman da recep tayyip erdoğanı tusiadla tanıştıran ardından amerika ya götüren biri olarak aklımızda yer edinmiştir.
donla türbanı karıştıran, kendisi çarşafa dolanan kişi.
danışmanlık yaptığı süre boyunca işleri açılmış kişi, o kadar çok para kazanıyor ki iktidar partisinin mkyk üyeliği gibi bir görevden ayrılabiliyor.
kadınlı erkekli cuma namazına duran çetenin üyesidir kendisi. nasıl bir çeteymiş bu? islam'a hıristayanlık ögelerini sindirerek islamı erozyana uğratma çetesi! daha doğrusu abd'nin projesindeki ehlileşmiş ve kısmen hıristiyanlaşmış islam ve müslüman modelinin türkiye temsilcisidir kendisi! allah akıl fikir vere! acaba, bu adamı samimi bulan kaç kişi var çok merak ediyorum?
cemaat mensupları kadın-erkek karışık cuma namazında saf tutuyor, cemaatin kadınları cumaya gidiyor...

--spoiler--
http://www.milliyet.com.t.../01/25/yasam/axyas01.html
--spoiler--

--spoiler--
http://www.sabah.com.tr/2006/01/26/gun101.html
--spoiler--

edit: cüneyd zapsu denilen evangalist-müslüman(!) beyfendinin yediği diğer herzelerden bahsetmeye sözler yetmez. acaba abd'de oturan hocasından mı akıl alıyor?
hey yüce tanrım kimler yaşıyor bu ülkede?

edit2: islamı temsil ediyor denilmedi! bazı yazarlar iyi okunsun. nerenle okuyorsun ey allah'ın adamı?
akp'den değil mkyk'dan istifa etmiştir.
gaste'nin sahibi olan zat.