bugün

Sesli gülüyorum lan her seferinde. Sıkıntı bende değildir inşallah.
(bkz: kalk siktir git)
6,5 dakikalık versiyon çok iyidir.allah seni alsin bızeyşteyşın oynayacakmış.
Arada 1-2 videosunu izleyip gülmelik halil söyletmez tiplemesi.

Fazlası sıkar. 2 tane izlemek yeterlidir bu yazara göre.
nadir görülen başarılı tiplemelerdendir. her videosunda yarılıyorum bu arada cüneytin de hakkını vermek lazım süper tokat yiyiyor. (bkz: halil söyletmez).
Buna gülen net gerizekalıdır.
Okulun danışmanına bunu zorla söyletmiştik. Tüm okul, ''Cumali ceber, cumali ceber lütfen danışmaya...'' sözüyle yankılanmıştı. Biz o sıralarda gülmekten altımıza ediyorduk.

Vallahi gerçek bu he. Çok da olmadı.
sanırım hayatımda gördüğüm en kalitesiz şey.
0-3 yaş grubuna hitap eder. iğrençlik, sığlık ve nobranlık olayı.
halil söyletmez tiplemesi. Bıkmadan beklediğim videolar arasında.
(bkz: sığır)
ilk videolara güldük eglendik de, yeter.
bir halt özelliği olmayan bir denyonun recep ivedik timsali hareketleri ve sürekli aynı replikleriyle aynı hareketleriyle sığlık üstüne sığlık kattığı vine karakteri, her gördüğümde geçiyorum, tabii ki gülmeden.
birinin halil söyletmeze şiddet ve argoyla mizah yapılmadığını söylemesi gerektiğini düşünüyorum, yaptığı iğrenç tiplemeden tiksinme aşamasındayım.
Kak siktir git.
ciddi ciddi buna gülenler varsa söyleyecek bir söz bulamıyorum.
buna gülen var mı?
ben de arkadaşlar gibi çok tasvip etmeyip

''buna gülünür mü lan'' desem bile, nedense kendimi alamayıp

çoğu zaman güldüğüm tipleme.

komik olsa gerek her şeye rağmen.
halil söyletmez adlı ne olduğu belirsiz bir tipin bir tiplemesiymiş. Film oluyormuş. Ya Allah sizin belanızı versin. Sinemamızın içine tükürdünüz lan. Sinemaya gitmek istediğimizde doğru dürüst bir film göremeyecek miyiz? Saçma sapan, daha konuşmayı bilmeyen tiplemelerle mi gülüyor artık bu millet.. Üzülüyorum artık cidden.. Hani nerde o gülerken düşündüğümüz, bilgilendiğimiz günler.. Artık boş beyinlerimizle boş boş şeylere gülüyoruz demek...
görsel
Sinemanın geldiği hale bak yazık.
filmi hazırmış. bu filmi izleyip de gülenin ta amına koyayım.
kötü efendim çok kötü.
mizahtan yoksun birinin mizahtan yoksun kişileri eğlendirecek filmdir. sözde dogu ağzını taklit eder ama abuk subuk sesler çıkarmaktan başka bir şey yapmıyor. Kemal sunal, ilyas salman, şener şen, ihsan yüce gibi üstadlardan sonra bu kadar dip seviyeye inmesi sinema camiası için büyük kayıp.
recep ivedik, şevkat yerimdar, sabit kanca vs. furyasına ek olmaya çalışan tip.

dikkat ederseniz zeki değil ama barzo olayım, olaylara bodoslama dalayım kafasında iyi kötü iç anadolu şivesi yapabilen tipler.

evet hiç birinde zeka yok, türk sinemasının zeka'ya alerjisi var. cem yılmaz'ın sinema karakterleri bile git gide zekasını yitiriyor.

izlenmesine lafım yok, izlenir. ama zekasızlığın bu kadar tercih edilmesi beni çok sinirlendiriyor.