bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
ev arkadaşının pkk sempatizanı çıkması konusunda gayet normal bir biçimde nefretini belirtmiş yazar. aldığı eksi oylardan sözlükteki pkk yavşaklarını görmemizi sağlamıştır kendisi.
edit: iki tane de bende var.
ruhsal problemlerinin olduğunu düşündüğüm yazardır.
koca, koca laflara gerek yok! düşündüklerini özgürce aktarabilen ve ne olursa olsun savundugunu inkar etmeyen yazar insanı.
(bkz: tebrikler)
inanılmaz biçimde kiefer sutherland' a benzeyen, marmaris aşığı, hamsi buğulamaya bayılan güzel insan, iyi yazar.
ironi den anlamayan öküz başlı antilop tur.*
(#3909900) nolu entrysi ile beni korkutan , üzen , karamsarlaştıran , tedirgin eden 5. nesil yazar. Sıcak kanlıdır o ayrı.
özel mesaj yolu ile bayram kutlama nezaketini göstermiş yazar. muhtemelen toplu mesajlarla bunu yapıyor ama düşünmüş olması yeterli. şahsen böyle bir şey aklıma gelmediği için kendimden utandım. onun da ramazan bayramı kutlu olsun.
bayram mesajı ile beni benden alan dost canlısı tuttuğu altın olası yazar.
bayram mesajı attı diye ibne sıfatına layık olmuş yazar. arkadaş ciddi miydi bilmiyorum ama onun dışında gelen bütün tepkilerle kocaman bir gülümsemesi yüzündedir.
nazik yazardır. bayram tebriğiyle sevindirmiştir. *
kozmik evrenin kesinlikle bu tip adamlara ihtiyacı olduğunu düşündüğüm, hangi konu olursa olsun yardımlarını esirgemeyen, paranoyak yazar, güzel insan.
demokrat parti'nin simgesi olan yılların eşeğini fil etmiş, cumhuriyetçilerin simgesini de demokratlara yamamış yazar.

komplo teorisi oluşturacağım diye komple teori oluşturmuş, beğenerek izliyorum.

(bkz: fil suresi/#4060204)
(bkz: #4091484)

not: entrysi uç(ur)muş, fakat bir kızın 15 yaşında sevişmesine ölümü layık gören biridir. ilginç.
(bkz: #4091484)umarım kendisinin bir kız evladı olmaz dediğim ve kendisiyle bırakın aynı ülkeyi aynı gezegeni paylaştığım için kendimden nefret etmemi sağlamış insan(cık).
#4091484 numaralı entrysini eğer kendisi sildiyse fikrinin arkasında duramayacak kadar zayır bir yazardır.

söylemek istediği şeyi yanlış kelimelerle anlatıp insanların üstüne gelmesine sebebiyet vermiştir. ama arkasında duramamış, acizce davranmıştır o entryi silerek...
bahsi geçen entrysini kendisi silmiş, kimisine göre insancık kimisine göre gereksiz tip. girdiğim entryde kelime oyunu yapmaya çalışmıştım demek ki yapamamışım, ben de sildim. olay bundan ibarettir.

not: yanlış anlaşılmaya sebep olacak bir entry girdim ve sildim. eğer ki entrym yeterli değilse sözlük için silerim. asla acizlikle ilgisi yoktur bunun! isteseydim kendimi savunmazdım, ama o derece yanlış anlaşılmışki sadece yobazlardan artı almak istemedim.
(bkz: her tepki gören yazarın ironi yapmıştım demesi)
Hosgelmis yazarlarmizdan.
Yaptigi hatalarin farkina varan kisidir. Düzeltmek icin elinden gelen gayreti de sarf etmekten vazgecmeyen birisi. Tabi ki her ne kadar düzeltse de zamanin, yaptigi hatalarin izini yok etmesini beklemesini de ögrenmesi gereken, ironi anlayisi cok degisik olan bir yazar.
1000 küsür entry girmesine rağmen sadece bir entrysiyle yargılanan yazar. yapacak olsaydım 1000 küsür entry de yapardım yapacağımı. araştırın var mı vukuatli entry.*

yanlışlık bizde diyoruz hala bok atıyorsunuz ya aferin.
vukuatlı entrylerini vukuat baş gösterdiği vakit -aynen bugün yaptığı gibi- silmiş olması kuvvetle muhtemel yazar.
cesur bir yazar.
akıllı yazarlarımızdan. çok severiz kendisini.
sadece kendisini tatmin etmek icin ki$iligimden odun verdigim yazardir.

pkk teror orgutudur. mutlusun degil mi? mutlu degilsen bunun bi anlami yok cunku. ben bunu daha once onlarca kez soyledim, a$iri milliyetciligin zararlarindan bahsettim...

ama sen hala anlamayacaksin degil mi? cunku kafandaki tanim, benim icin coktan yerle$tirilmi$. ben, kafanda pkk'li olarak sabitlenmi$ ve potansiyel bir hedef olarak yerle$tirilmi$ bir orospu cocuguyum degil mi?

itiraf et. saklamana gerek yok. solcularin gotu cok buyuk diye ba$lik da acabilirsin, sana kimse kizmayacak.
travian zengini .. lakin o zenginliği paylaşmayı da bilen cömert yazar kişisi.. gelsin tahıllar gelsin demirler oh miss.. travian üstadım,ustam ve artık travian da ki müttefiğimdir. *
unutmadan önemli bir insandır kendileri *