bugün

ateist olmak.

edit: cool olmak için ateist olmak şeklinde editliyim. saygımız sonsuz her türlü inanca inançsızlığa.
türban takmak.
çakma güneş gözlüğü kullanmak.
otobüsü kaçırıp -geç kalacağını bildiği halde- arkasından koşmamak. işte o benim.
emo gezmek kocaman dövmeler yaptırmak sakız çiğnemek 1 kalıp parfümle banyo yapmak... bunları yapanlar size sesleniyorum iğrenç görünüyosunuz.
mal olmak yeterli, başka mallıklara hele hiç gerek yok.
(bkz: cool görünmek için yapılan salaklıklar)
gelen mesaja cevap atmayı bekletip, sonra cevap vermeyi unutmak.
uludağ sözlük yazarı olmak.
soğuk havada koldaki dövmeler görünsün diye kısa kollu giymek.
cool hareketler, sadece aptal kizlara yapilir akilli kiz, hareketlere degil sözlere bakar.
adını bile doğru düzgün telaffuz edemediğin grubun tişörtünü giyip hava yapmak.

çok var bunlardan azizim. cradle of filth ne amk allasen. öcü gibi adamlar falan neymiş beşikteki pislikmiş. Lan türkçe bir tişört bassalar beşikteki pislik yazsa üzerinde giyer misin amk allah aşkına bir sor kendine bacım?

bu nedir arkadaş ya...

görsel
saçma sapan saç traslaridir.
ateist olmak.
uysal görünüp her boka zıplamak.
topluma övünebileceği hiçbir yararı olmadığı için kendini imaj dalgalarına bırakmış çaresiz geminin mürettebatıdır.
Azcık kas yapıp kasıla kasıla yürümek.
Sikmek.
küpe takmak.
Gözler kısık dolaşmaktır.Yüzde hep ciddi bi' ifade. Genelde erkeklerde görülen kasıntılık halidir. Allah başa vermesin.
Bilmeden konusmaktir hele orda acik sozlusu varsa rezil olmaktir enbuyuk mallik.
türban takıp alta mini etek giymek.
Kapsonlu giyince kollari cekmek ellerin yarisi gorunecek ben denedim tepki topladim nedeni tinercimisin lan sen?
Alkol içmek (bkz: bazıları sırf özentilik için içer) dahası alkol içerken fotoğraf çekilip sosyal medya sitelerine atmak.
fetiş fetiş sigara içmek.