bugün

(bkz: #3609032)
(bkz: türban giyen conversli kız)
nike giyen komünistten daha az anormal bulduğum vaka-i vakvakiye.
Bu başlığı açanların inadına normal olabilen , inançlarını yaşam tarzına uydurabilen kızdır.
başına taktığı türbanı gibi ayağına giydiği converse'ide kimseye dert olmayan kızdır.
converse giyen turbanli kizdır, bitti. böyle salak salak başlıklar açıp da ne elde edilir, anlamak mümkün değildir.
giydiği converse parmak arası terliğinin markası değilse pek de bir sorun teşkil etmeyecek durumdur.
sanki bunlar daha vahimdir;
(bkz: türbanlı kızın mini etek giymesi)
(bkz: türbanlı kızın makyaj yapması)
(bkz: türbanlı kızın göğüs dekolteli elbise giymesi)
(bkz: converse giyen basi acik normal kiz)
(bkz: kimlik karmaşası)
amerikaya küfür edip amerikan ayakkabısı giymektir.üstelik 68 ruhunun komünist görüşlülerinin ayakkabısı şimdi emperyalizmin simgesi oldu.bu ayakkabını eskimişi sökülmüşü değerliydi ama gelin görün ki tikky modelleri boy göstermekte.dolayısı ile aynı şey türbanlı kız dışında sosyalist geçinen heyecanlı gençlik için de geçerlidir.
(bkz: converse giyen komunist genç)
(bkz: basini ortecegine icini ort)
(bkz: sadece convers giyen çıplak ve başı açık kız)
başı açık olduğu halde her işine besmeleyle başlayan kızdan hiçbir farkı olmayan kızdır kendileri...
(bkz: boynuna eşarp bağlayan komünist kız)
*
özgürlükler çerçevesinden bakmayı uygun gördüğüm kızdır. başta kendim türbanı mantıksız bulmaktayım bu ayrı bir konudur. amma ve lakin isteyen etek altına jartiyer giyer, isteyen türban altına asker postalı. kime nedir?
sınıflandırma yapıp ezmeye ne hakkımız vardır?
nasıl olurda amerikada giyildiğinde 3.sınıf insan muamelesi yapılan bir ayakkabı türkiyede bir kültür akımı haline getirilir bir türlü anlamadım.

ayakkabı yahu bu alt tarafı bez parçası,bağcık ve lastikten oluşan fiyatı 90-100 ytl arası değişen bir ayakkabı.hadi bunu converse giyme felsefesi-kültürü olarak benimsedin türbanlı kızın bu ayakkabıyı giymesiyle millete giren çıkan ne bu daha da bi karışık.türbanı savunduğumdan söylemiyorum bunları sadece kişinin yaşam hakkı,sağlık hakkı vs tüm bunlara saygı duyarken türbanlı hatunun istediği ayakkabıyı giyme hakkı yok mu diye düşündürtüyo açıkçası.
(bkz: corpsepaint yapan türbanlı kız)
şu dialogun yaşanmasına neden olacak tiplerdir.
+ ya baksana kıza türban takmış ayağında converse
- kzm bu ne ki ya bu yine kurukafalı falan giymemiş
+ zuhahaa ben görmiyim ya
- ben gördüm valla düşünebiliyor musun?
+ geçmiş olsun arkadaşım
- teşekkür..
(bkz: bırakınız yapsınlar bırakınız giysinler)
(bkz: gap giyen turbanli kiz)
(bkz: d&g giyen turbanli kiz)
(bkz: a&f giyen turbanli kiz)
(bkz: gucci gozluk takan turbanli kiz) *
her insan istediğini giymekte özgürdür, şaşılası bir durum değildir.
conserve olan converse giymemeli,kokusmus durunda giyilen converse bir seye yaramaz...
Hatta bayramdan sonra alinan conversenin ta AQ
Converse giyen kızın başında türban olmasında 'oha'lık bi durum görenlere 'oha' asıl. türban takıp mini etek giyen kız dense bu başlığı anlardım da converse bi ayakkabıdır, ister başında türban olsun ister beyni olmasın ister kafa bi dünya olsun ister gözü kulağı olmasın.... ayağı olan herkes pek tabi converse giyebilir. converse ile turban arasında baglantı kuranlar bence pencereyı kapasınlar, kuranderde kalmasınlar daha fazla.

(bkz: üşütmek)
türban takan insanlarında pek ala insan olduğunu ve istediği türden markayı giyebileceğinin unutulduğu durumdur. yazıktır..
ayakkabısını converse'den almayı tercih etmiş kızdır. lan file çoraplıyı anladım da, islam converse giyme mi diyor?
güncel Önemli Başlıklar