bugün

Sonra diyorlar Eurovision'a neden katılmıyoruz
işte böyle rezillikler yüzünden.
tipini değiştirmiş.

görsel
adam madam kayarım ben buna.
Midemi bulandıran adam.
midemi bulandıran kişi şahıs. şimdi burdan sesleri duyar gibiyim ay homofobik misin bööö bilmem ne diye. ama sen nasıl elin sakallı ışidlisindne tiksiniyorsan yada ne bileyim köpek yiyen çinlisinden vs. ben de bundan tiksiniyorum. birini sırf insan diye ne biçimde olursa olsun sevmek zorunda mıyım hayır. hatta çoğunuzu da sevmiyorum o ayrı da bu bildiğin midemi kaldırıyor amg.
ilk albümü "conchita" mayıs'ın 15'inde yayınlanacak ve mayıs sonu- haziran başı gibi de türkiye'de d&r mağazalarında satışa çıkacak olan eurovision 2014 galibi güzel yürekli insan. sanırım hayatımda dinlediğim en iyi albüm olacak.
hiç aşık olmadığını ve gazeteciler sorduğunda "halen ruh eşimi arıyorum" cevabını vermeye alıştığını itiraf etmiş olan drag queen. conchita, tom'un uzun-kısa ilişkiler yaşadığını, onlarla güzel vakitler geçirdiğini ama aklını başından alacak bir aşkı henüz yaşamadığını belirtmiş.

conchita'yı ön plana çıkarıp tom'u gözlerden uzak tutmaya çalışan bir adam neden viyana'da arkadaşlarıyla takıldığı kulübün adını vermiş ve benimle orada karşılaşabilirsiniz demiş anlamak güç. ya da aşksızlık iyice başına mı vurdu da "ruh eşim beni bulsun" kafasıyla takıldığı mekanın adını bile verdi? ya da insanlarla kafa mı buluyor bu konuda? ilk defa kafamda deli sorular.
yeni albümü öncesinde yeni bir single çıkarmış olan eurovision birincisi. dijital ortamda yayınlandı, itunes'tan resmi olarak satın alınabiliyor. yeni şarkısı heroes, gerçekten de rise like a phoenix'ten ve david bowie'nin heroes'inden oldukça farklı. dinlemek için: http://www.youtube.com/watch?v=UGMQrzzBXhg

sözleri:
I dreamt I was a queen in a crimson road
A lion with a crown of dust and gold
Someone shut you down and your blood went cold
Baby can you wake up, baby can you wake up again
So don't let go
We can be so beautiful
Listening to the sound of silence

So let the walls come down
And the colours light up the sky
We could be heroes, we could be heroes, tonight
And when the hearts break loose and our love is like a battle cry

I feel it like a surge running through my veins
Just kiss me and revive this love again
We could be dancing in the eye of a hurricane
They can never break us, they can never break us no more
So don't let go
We can be so beautiful
Listening to the sound of silence

So let the walls come down
And the colours light up the sky
And when the hearts break loose and our love is like a battle cry

Love is like a battle cry
And we'll shine till our colours light up the sky
And we'll dance to the sound of our battle cry
We could be heroes
We could be heroes
We could be heroes
Tonight, you and I
facebook sayfasından günlük pozitiflik, şirinlik ve zarafet dozumu aldığım kişi. günden güne daha da güzelleşiyor, yüzüne herhangi bir muamele yaptırdığını sanmam ama feci zayıflamış ve eurovision'dan aldığı parayı iyi harcamış, zaten fotoğraf nasıl olursa olsun güzel çıkıyor bir şekilde. sanırım disney prensesi. biyolojik kadın olsa monako prensiyle falan evlenirdi.
kendisini halen kadın sananların varlığını göstermiştir.
erkektir.

görsel yanındaki çıtır kim bilmiyorum.

çok eskilerden bir fotoğraf: görsel
erkektir.

görsel

bir çıtır daha: görsel

erkektir.

hala onu kadın sanan var mıdır merak konusu.
kadın sanılan sanatçıdır efem. evet arkadaşım kadın sanmıştı gösterdiğimde. " mal mısın oğlum hormonları bozuk bi kadın lan bu. " demişti. ne hormonsa.
türkçe altyazılı röportajını bulduğum drag queen. izleyin, biraz olsun anlamaya çalışın. oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici açıklamalar yapmıştır: http://youtu.be/Ph_YBv07nLA
homofobi karşıtı kampanyalara destek olan drag kraliçe. kampanya ise oldukça güzel.

"ne zaman heteroseksüel olmaya karar verdin? Cinsel yönelim bir tercih değidir. kimsen o'sun! homofobiye dur de!"

görsel

https://www.facebook.com/enough2014
Eurovision 2014'ün galibi olan şarkıcıdır. herkesin özgür olmasından yanayım fakat bu abla/abi olayı biraz fazla abartmış.
sahnede çalışkan kraliçe, drag queen; özel hayatında eğlenceli adam.

görsel

ve tabi sigara içiyor maalesef.

görsel
Yakışıklı hanımdır yok güzel erkektir pardon conchita paşa şey hoca wurst yok paşa hoca...

(bkz: hüseyin şevki topuz)
Sakallı hali tipli bir erkek sakalsiz kadın hali güzel bir bayan. Çift taraflı mont gibi *

http://i.hizliresim.com/MYjA22.png
tanımayanların sürekli çamur attığı erkek güzeli.

kadın olmamıştır, erkektir ve sakalı vardır.

görsel
görsel
Kezbanların tanrısıdır.

Eksigi yok "fazlası" vardır.
Homofobik olmayan bireylerin bile anlamakta güçlük çektiği bağyan. Yani şimdi ben homofobik değilim ama bu kadın hakkında kötü bir şey dersem sanki homofobik olurmuşum gibi hissediyorum. Oturup düşünüyorum hatta bu yaptığı şey nasıl savunulabilir diye. Dünyada sadece tek tip insanlar yoktur, tercihlere saygı duyulmalıdır demeye filan çıkıyor en esnek bakış açısı. Tabii gülünç hissediyorsun bunu söylemeye çalışınca, Çünkü ortada savunulacak bir cinsel eğilim, bir tercih yok. Keza hanımefendinin tam olarak eğildiği bir şey de yok. Olan tek şey homofobiyi kullanıp mağdur görünmek ve bunu marketing harikası haline getirip parayı götürmek. Yoksa eşcinselleri savunmuyor ya da onları temsil etmiyor bu bayan, sadece onları kullanıyor.
dengesiz bir tip. marjinalliği kullanarak bir yerlere gelme çabası içinde olduğunu fazlasıyla belli ediyor. erkek zamanlarında sakalsız arz-ı endam ederken kadın olduktan sonra sakal bırakması, dengesizliği kadar marjinallikten ekmek yeme derdinde olduğunun da göstergesi. bazı dangalaklar da hâlâ çıkıp "eşcinsellere destek oluyor o yeaa" diye debelensin.
Hala anlamıyor musunuz bu huysuz virjin tek farkı sakallı olması.
almanya'daki eylemlere kendisinin çok benzeri birisi katıldığı için rte karşıtı eyleme katıldığı sanılan drag diva. kendisi londra'da olduğunu belirtti dün. halkımızdaki gerizekalıların sürekli her şeye atlamalarının kurbanı olmuştur kendisi.

ayrıca lady gaga'nın konserinde açılış sanatçısı olacağı haberini de yalanladı kendisi.

ve son olarak; sahnede güzel bir kadın, özel yaşamında ise erkek güzelidir kendisi.
görsel

görüldüğü gibi birçok erkekten daha yakışıklı. "özel yaşamımda kimse beni tanıyamaz" derken kastettiği buymuş.
Dünyanin ne kadar fazla bozuldugunun ve dejenerasyonun gostergesi. Kiyamet alameti.
Balkanlarda sellerin nedeni olarak gösterilen bir zat. Sırbistanda ki papaz bu görüşte. Tanrı bize kızmış. Yakinda depremin sorumlusu olur. Şaşırmamak lazım.