bugün

Nasıldım sevgilim? sorusunu sorup, olumlu cevap alıp, kanmış erkeklerdir. Her daim bunu referans olarak gösterebilirler.
Bütün erkekler dahildir bu katagoriye. Hiç biri ben bu sevişme işini "beceremiyorum" demez.
Hayatlarının büyük bir bölümünü pipilerinin doğrultusunda kuran erkekler ve bunlarla sevişen kadınların hatasıdır bu erkek grubu. Çünkü kadınlar kadar erkeklerde suçludur bu konuda. Evet, kadınlar dürüst olamıyor, iyi orgazm taklidi yapıyor, iyi olmasada partner, sorduğunda "çok iyiydin canım" diyorlar, ama erkekler de sormasalar olmaz mı?
Çünkü kadınlara neredeyse tarihin başlangıcından beri erkeği memnun etmesi, onu pohpohlaması, erkeğine itaat etmesi gerektiği öğretilmiştir. Kadın o zamanlar (hatta muhtemelen şimdi bile, dünyanın birçok yerinde) "ay sen şimdi girdin mi hiç farketmedim?" dese ya dayak yer yada dayak yer. Kadın mecburen erkeğinin gururunu okşar.Madem erkekte cevabı biliyor, ve verilen cevabın kısmen yalan olduğunu da biliyor, sormasın öyleyse...
Bunlar iyi top oynarlar ama futbolcu değildirler, işlerinde başarılı görürler kendilerini ama zengin olmazlar. Mevzuyu muhitimize devşirirsek yurdum erkeği iyi kavga eder asla dayak yemez, her yerde arkası, arkadaşı vardır asla yalnız kalmaz, sıranın kuyruğun önüne kaynak olmayı becerir, bilmediği anlamadığı her mevzu (kitap, film bile olabilir) asla onu ilgilendirmez, ilgi alanlarında hobilerinde hep uzmandır, diplomasını aldıktan sonra yeni bir şey öğrenme ihtiyacı duymaz , işvereninden amirinden çekinmez , bükemediği eli öpme sanatını fırlamalık olarak görür .
Aleti küçükk olup, bol bol debelenince, iyi mafilliyom sanan erkeklerde bu gruba dahildirler . Bilmezler ki tesis yoksa çabalamak boşunadır. Acınası erkeklerdir bunlar. Yazık yazık...

Bu yurdum insanları, can dostlar kendilerini dildo penis ile kıyaslarlar ve daha işlevsel oldukları konusunda ciddi bir inatlaşma içinde olurlar.

Sevişirken konuşan erkekler grubuna dahil olurlar aynı zamanda.
Zira bu yaptığının araba kullanırken cep telefonu ile konuşmaktan ya da televizyon izlerken radyo dinlemeye çalışmaktan pek farkı yoktur. O kadar rahattırlar yani.
Kadınların gazına gelmiş erkeklerdir. Çok iyi seviştiğini sanmakla çok iyi seviştiğini bilmek arasındaki farkı ayırt edememek temel özellikleridir. Öncelikle erkeğin çok iyi seviştiğini bilebilmesi için, iyi bir deney grubu oluşturmalıdır. Bu grupta dombililer, taocular, bakireler, çevreciler , motorlar vicdani retçiler, zenciler iri gögüslüler yani her zümreden kadın bulunmalıdır. Böyle bir deney grubundan elde edinilen izlenimler doğrultusunda karar verilebilir. Tabi ideal olan, kadınlar izlenimlerini birbirleri ile paylaşırken onları gizliden dinlemektir. Böylece saf bilgiye ulaşılabilir.

Sevişme sonrası şovları onlar için bir ritüeldir.
- ibo abi hayırdır böyle kan ter içinde nerden geliyorsun?
- Bırak gideyim Necati, yeni seviştim daha. Terim kurumadan varayım eve.
- Abi donu giymeyi unutmuşsun. Don diyorum don,

-ip don kullanıyorum ben koçum. Araya kaçan cinsten. Hadi eyvallah.
Bugünlük bize ayrılan sürenin sonuna geldik, haftaya aynı gün ve aynı saatte buluşmak üzere... Allah belanı versin ibrahim...
(bkz: geçen yengenle sevişiyoruz)
ama bazıları sanmakla kalmaz gerçekten iyi sevişir. *

edit: kötüleyen arkadaş, performansımdan memnun kalmadıysan bir dahaki sefere daha iyi olur, söz.
(bkz: buyrun benim)**
(bkz: herkesin sevişmesi kendine)
çok seksi olduğunu zanneden kızlarla aynı odaya kapatılıp işkence edilesi insanlardır.

edit: birinin gene zoruna gitti. diyorum ki bu kadar belli etmeyin *