bugün

sözlüğün yeni yazarlarından. hoşgelmiş. umarız güzelce yazılarıyla sözlükte iyi vakit geçirir.
(bkz: welcome to the jungle)
sözlüğe hoş gelmiş yazar. umarım uludağ sözlük yazarı olmanın hakkını verir güzel entryleriyle.
şirince'nin eski adıdır.
şirince'nin kamuflaj maksatlı ismi.
keşfedilmesin, işgal edilmesin diye herkeslere söyledikleri adıymış güzel şirince'nin.
edit:bize böyle anlattılar hocam. boşlamaya iten güdünü anlayamasam da...
aslında "yaratık gibiydi ama sen de tanıyorsun fazla ağır ithamlarda bulunmayayım" demektir.
beni kötü kötü bakmakla itham eden yazar kişisi. -18 olan, ayrıca gayet sevimli, balıketli* bir yazardır.
(bkz: zall in sifresi/#4027178) zall'a inceden inceden ayar veren yazar.
yapmaz abisi o seyler yazarıdır.gitmeyin lan cocugun ustune.
kendisini uzun yıllardır tanirim. bazen annesinden bile cok gördüğüm zamanlar olmustur. sözlük hastasidir. buradan selam göndermek istiyorum.
monitöre attırcakmıs kendisi.*

(bkz: #4036564)
sozluk konseptinden zerre anlamayan acemi yazar.

(#3999586)
(bkz: sozlugun bilgi kaynagi olma ihtimali)
başlıklara yaptığı "çirkince" yaklaşımlarla güldüren yazar. beğeniyle izliyoruz.
eğlence kaynağım.
an itibariyle beni show yapmak uğruna kesecek yazardır. çocuğum, niye kesiyorsun beni canavarım ben etim helal değil.
--spoiler--
okulu asardım kitap okumak için, yol param olmazdı otostop çekerdim düşlerime, yarı yolda bırakırlardı.
güçsüzlüğümden güç alırdım, moral verirdim kendime ''bak ben senden daha skik bi haldeyim'' diye.
hayat hep kazanırdı beni, ben yine de kaybetmeye mahkum yaşam kumarbazıydım.
ofsayt osman vardı mahallede, averajla liderdi skik ligimizde.
o kazanırdı.
ağladımmıydı çibanımsı çiçekler açardı biryerlerimde, toprak anamın sürmeleri akardı, o ağladıkça bende ağlardım.
yaralıydım.
--spoiler--
sohbeti hoş yazar.
(bkz: #4221230)

tam bir entry nick uyumu göstermiş yazar.
akşam akşam koparmış yazar..

(bkz: sozlukte unlu yazar olmanin yollari/#4271368)
23 m ist. u? diyerek sorusuna soruyla cevap verdiğim yazar. iş-okul?
(bkz: bkz yazarligi) yapan zat.

dolu bakınızlar olsa gene neyse fakat 1000 girdinin 900'ü boş bkz lardan mı oluşur be adam? diyerek sitem etmek istediğim yazardır.

ha bir de;

(bkz: #4388523)

(bkz: #4360641)

(bkz: #4354954)

(bkz: sakaysa hic komik degil ciddiyse cok komik)
bu çirkince var ya bu hiç selam vermez hayırsızın tekidir. bi ara depresyona girip çıkmıştır. fakat şimdi iyidir.*
(bkz: hem sempatik hem yakışıklı)

o güzelden anlar.
(bkz: cirkince/#4600618)
"ohannesburger! bu ne ya!" deyip, kulağından çekip bir kazığa, ay şey ders başına oturtmak istediğimdir!
candysine liseli vardı ya ah o liseli şarkısını armağan etmek istediğim yazardır.
*