bugün

Ortaya bir fincan konularak yapılan eylemdir.
Baş parmaklar fincanın üstündedir.
Daha Sonra kuran'daki bazı ayetler tersten okunur.
Yalnız çok tehlikelidir. ifrit cinleri gelirse bir daha bırakmaz sizi.
(bkz: musallat)

görsel
Sıklıkla yaptığım eylem.

Yapılacak ritüeli bilmek çok önemli. En önemlisi ise gelen cini geri göndermeyi bilmek.

Bunu Arkadaş ortamında yapmak inanılmaz güzel oluyor. O an orada bulunan herkesin paranormal olaylar yaşaması, herkesin yusuf yusuf etmesi pahabiçilemez bir olay.
o çin çağırma duasını yazan hangi hıyardı. la olm niye öyle bisey yapıyonuz mk. yarım saattir evde ödüm bokuma karışıyor.
bir bir buçuk yıl uğraştım.

30 yıl isa'cı olmamın serüvenin çıkış noktasıdır benim için. onca dua ayete bana mısın demeyen şeyin... hasbel kader denk geldiğim bir sözü söylememle birden kaybolması.

ilk o zaman dedim nerden geliyo bu güç diye. peşine takıldım sonra.
Öyle uzun uzun ritüellere gerek yok.

Ketılda suyu kaynatıp akşam dışarı çıkıp bir çöpe, bir küle, bir kemiğe serpin.

Tebrikler randevunuz kaydedilmiştir evinize dönün onlar sizi bulur.

Not: ytd
Gece suyu kaynatıp bir kül birikintisine ya da çöplüğe serpiniz. Tebrikler randevunuz kaydedildi eve gidip gelmelerini bekleyebilirsiniz.
Gece kaynar suyu alın dışarı çıkın. Çöpe ya da bir kül birikintisine serpin. Randevunuz kaydedilmiştir eve dönebilirsiniz onlar sizi bulur.
g*te kaçabilir. aman diyim.
yok ki. evet.
Gelir de geri gitmez se büyük sıkıntı olur.
kuru soğan kabuklarını balkona serin biraz bekleyin, sonra kaynar su dökün. tebrikler randevunuz sisteme kaydedilmiştir en kısa sürede size ya da aile fertlerinizden birine dönüş yapılacaktır.
kuru soğan kabuklarını yakın sürekli. bir müddet sonra davetinize icabet edeceklerdir.
görsel
Birazdan kedi de keseceğiz.
eyy ruhhtan ileri gidemedim o da gelmedi zaten püü.
gece suyu kaynatıp sofra silkelediğiniz yere serpiyorsunuz.

tebrikler randevunuz kaydedilmiştir en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
gece suyu kaynatıp dışarı çıkıyorsunuz çöp kovasına ya da bir kül birikintisine döküyorsunuz. randevunuz kaydedilmiştir, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Se le naaaa
Selana selana.
Pardon karıştırdım.
gece suyu kaynatıp dışarı çıkıyorsunuz çöp kovasına ya da bir kül birikintisine döküyorsunuz. davetiniz kabul olmuştur.
Suyu lavaboya boşaltırım gidip hayvan bokunu da temizlerim uğraşamam. gelmesinler ya off.
denemediğim yöntem kalmadı ama gelmiyorlar çağırıyoruz bir davete icabet etsenize.
gece suyu kaynatıp dışarı çıkıyorsunuz çöp kovasına ya da bir kül birikintisine döküyorsunuz. büyük ihtimal davetinize nahoş bir şekilde icabet edeceklerdir.
görsel
Hayat boyunca en az bir kere arkadaş ortamında yapılan aktivite.
Biz yıllar evvel çağırmıştık. Kırsal ortamda. Gece saat 3 falan.
Arkadaşın içine girdi. Uzun süre kabus falan gördü çocuk. Psikolojisi bozuldu. Askerde bile çürük almıştı.
akşam suyu kaynatıp dışarı çıkıyorsunuz çöpe ya da bir kül birikintisine döküyorsunuz. onlar sizi bulur merak etmeyin.

ek: göndermek çok zordur denemesi tavsiye edilmez.
ıssız ve kırsal alanlarda yapılan eylemdir.
çağırması mesele değil de, gelen cin'den ne isteyeceğiz biz ? işte bütün sorun bu.

edit: çağırdıktan sonra musallat olmaz değil mi ? gider yani. tecrübesi olan paylaşsın.