bugün

yadsınamaz çarpıcı gerçektir. evet...
aynı boku 7 haziranda da yedikleri için beklenen hareketti .

tarihe geçecek ve ders kitapların da yerini alacaktır .
chp'li olmadığım halde benim zoruma giden olaydır. arkadaş, atatürk düşmanlığım yok. sever sayarım da. ama asla bir kemalist veya sıkı bir atatürkçü olmadım. fatih gibi atatürk de atam, atatürk de bu milletin liderlerinden. onun kurduğu partiyi bugün bu şahısların yönetiyor olması, zamanında habur olayını eleştirirken bugün o eleştirilen teröristler ile aynı safı tutuyor olmaları, benim cidden zoruma gidiyor. şimdi rte için vatan haini, hırsız veya istediğinizi diyebilirsiniz. bunlar varsayımdan öteye gitmez. en azından kanıtlanana kadar. lakin bu hdp'nin pkk'nın siyasi ayağı olduğunu içerideki terörist defalarca belirtti. buna rağmen sırf erdoğan gitsin diye terörist ile iş birliği yapmak bu vatana en büyük ihanettir. zamanında erdoğan'ın kürt açılımında izlediği politikayı eleştirenler, bugün nasıl o insanlarla birlik olabiliyor? bu ilkesizlik, tutarsızlık değil de nedir? Cidden kalbim acıyor, zoruma gidiyor. atatürkçüler adına ben utanıyorum. zaten hiçbir atatürkçü teröristler ile ittifak kuran bir partiye oy vermez, vermemeli.
(bkz: atatürk ün muhaliflerini tbmm ye seçtirmesi/#39695235)
Chpp liler pkk ya değil, kürt halkına kucak açtılar. Erdoğanın daha önce açılım yaparak başaramadığını halklar birleşerek gerçekleştirdi. Kapalı kapılar arkasında demirtaş ziyareti yapılırdı, yapılmadı. Arkadaşlar sikindirik ideolojilerin peşinden gitme ve bu uğurda ölme devrini bitirmek istemiyorsanız siz bilirsiniz. Adamın biri ölün derken diğeri okuyun, sistem içinde yükselin diyor, birleşin, bölüşün diyor.öldürmek isteyen ayrıştırır uyanık olun. Bunu pkkyla özdeşleştirmek kendi yapmaya çalıştıklarını eline yüzüne bulaştıranların bok atmasından başkaca bir şey değildir. Bu sebeple bunu söyleyen çakallara meyil vermeyin, öperler
biz bunlara boşuna atatürkün askerleri demiyoruz .

destekleyecekler tabiki .

bunları yeri geldimi yahudiyi de destekleyecekler . neden ?

zihniyet aynı çünkü .
hedepeye seçilemeyecekleri yerde oy vermenin pkkya yararı yok ama güneydoğuda akepeye vurduğu darbe büyük.
Bu konuda objektif olarak bir kelam edeceğim!

Bakınız: "Sezgin Tanrıkulu, Mehmet Bekaroğlu" kimdir!

AKAPENiN 17 yıldır yediği halklar, başımıza ördüğü çoraplar, uyguladığı sadist politikalar, bunları yapan diğer bir tanesi olunca onu sırf muhalefet olalım diye görmezden geleceğiz anlamına gelmez. Senin aynı yanlışı tıpkı onun gibi bile bile yapmanı aklamaz!

Ne AKAPELi'Nin YCHP'lşi,ye nede YCHP'linin AKAPELiYE PKK'lı vs. diye ithamda bulunması komik.
insanlar buna "Dinime küfreden Müslüman olsa" , "Tencere dibi kara seninki benimkinden kara" derler, göt olur oturursun...
sizde utanma,arlanma yok mu anlamadım ben. hdp ye ihtiyaç var diyorum sözlerimi çarpıtıyorsunuz yok o bu. yav ben pkk mı dedim ? kürt halkı pkk yı destekliyor evet bizim de kürtlere ihtiyacımız var dedim şerefsiz hain pkk ya ihtiyacımız yok anlayın şunu artık anlayın. dm ye cevap yazsana ordan tartışalım ershan kuneri niye yazmıyorsun ? zamanında pkk ile oturup anlaşan ben değildim sizin desteklediğiniz reisinizdi hatırlatırım.

sözleri çarpıtmayı milleti pkklı, terörist ilan etmeyi çok iyi biliyorsunuz afferin böyle devam.
Bazı anasının üstünde tayyip ı yakalayan akitler atatürk'ü ağızlarına almışlar.

Lan şeref fakiri;

Abdullah öcalan 'ın mesajları bizimde düşüncemiz diyen siz değil miydiniz?

Apo picine sayın diyen siz değil miydiniz?

Ergenekon da pkklıları tanık yapıp, onların sözleriyle tsk personelini suçlayan siz değil miydiniz?

Pkk paçavrasını açmayı ve apo picine sayın demeyi suç olmaktan çıkartan siz değil miydiniz?

Salih müslim teröristini kırmızı halıyla karşılayan siz değil miydiniz?

Fetoş itine kul köpek olan siz değil miydiniz?

imralı ile görüşmeler yapan siz değil miydiniz?

Birde apo picini sempatik göstermek için imralı demeyi çıkarttınız amk zamanında.

Şehirlere bombalar yığılırken ses etmeyen siz değil miydiniz?

Şehit haberlerini bile yasakladınız lan.

Ekleme: barzani için kürdistan bayrağı açtınız lan türkiye de.
yav tamam he he tamam teröristim ben sizsiniz vatansever he tamam kıvırıyor diyor tamam kıvırıyorum he.
yaaaaaa he heeeeeeeeeee.

de geç yav. allah allah. elin aktrolü gelmiş pkkyı destekliyorsun diyor ya, sen kimsin ya?
chp'lilerin değil, chp'lilerin bir kısmının, pkk'nın siyasi uzantısı hdp'yi desteklemesi diye tanımlayalım. zira, ekşi sözlük'te bile şu sıralar 'bir oy ince'ye, bir oy hdp'ye' şeklinde abuk bir kampanya başlatılmış durumda. bundan maksat da, hdp'nin meclise girmesini sağlamakmış. bu aklıevveller, yaşları da yetmediğinden bilmiyorlar ki, hdp ve eski uzantıları 1980'lerin sonlarından itibaren ne zaman meclise girseler, siyaset yapma amacından ziyade, toplumun huzurunu kaçırma, bölücülük yapma, 'sırtını pkk'ya dayama' gafletlerinde bulunarak, halktan aldıkları oyları sürekli kötüye kullanmışlar; en son 6-7 ekim olaylarında da sokağa çıkma ve isyan çağrısı yaparak, 53 vatadaşın hayatını kaybetmesine sebep olmuşlardır. şimdi siz, mustafa kemal atatürk'ün kurduğu partinin seçmenleri olarak hdp'ye hala oy verme niyetindeyseniz, buyrun verin. sizi engelleyen yok. lakin, aynı mustafa kemal bugün hayatta olsaydı ve cumhurbaşkanlığı seçimi adaylarından birisi olarak siyaset yapsaydı, 'bir oy mustafa kemal atatürk'e, bir oy hdp'ye' diyebilir miydiniz; diyebilseydiniz de bunun karşılığını ne olarak ve nasıl görürdünüz, merak içindeyim. şehit edilen onlarca mehmet'in kanını avuçlarınızda hissetmek istiyorsanız, buyrun hdp'yi yeniden meclise sokun. sokun ki, erdoğan nefretinizden dolayı bir terör örgütünün uzantısının tekrardan desteklemenin ne demek olduğunu bir kez daha anlayarak, pişmanlıklardan pişmanlık beğenin.
Bunu elestrien adamlara dolmabahçe müzakereleri hakkında ne düşünüyosun diye sorunca herkes (akp) hata yapar diyebiliyorken, kürt sorununun diyalog yoluyla çözümüne destek vermek adına mecliste çalışma yapalım diyen chp adayı pkk destekçisi oluyor.

Böyle bir iki yüzlülük de yok.
CHP’den zerre hazzetmem. Ama bu ak troller zamanında Fethullah denen itin kucağında oturmaktan gözleri kaymışken, devletimizin en hassas noktalarına yerleştirdi eniklerini. Arkadaş biraz makul ol. Kendi vicdanını temizlemek için ona buna hain damgası vurma. Bu vatan hepimizin.
iktidarda olan partinin pkk'yı kırmızı halılar eşliğinde getirtip, hdp partisinin oluşumunu desteklediğinden bir haber olan kişi beyanı.
Boşuna çomar, koyun sürüsü demiyorlar size. Yüksünüz bu vatana millete yük.