bugün

ah allahım neler olmaz ki! bitmez ulan o görevler adet oldum diye giyerler eşofmanı battaniyeyi de üstlerine çekip charli'ye trip yaparlar. bir de içlerinden biri charli'yle çıkıp adamı işinden eder. ayrıca filmin adı charlie'nin kezbanları olarak değişir.
- niye bn anltsn yni o kdr mlk arsndan ;)
türk olsaydı filmin ismi charlie'nin melekleri olmazdı lan. melek olan bir bağyan gösterin bana.
(bkz: şarlo nun melekleri)
(bkz: Ayşe Fatma Hayriye)
Charlie kuma getirirdi meleklerin üstüne.
jartiyerim kopar buradan atlayamam, sonra kezban benimle dalga geçer, yo yo olmaz kopar.

bu gibi kaprisler yaşanabilir.
Muhtemelen o kadar adam dövemezlerdi, çünkü karşılarına türk erkeği çıksa tokadı kodum mu geri charlie'nin yanına yollar melek felan dinlemez.

(bkz: osmanlı tokadı)
halk arasına kamufle olayım derken yüze vurulmuş bir ton boya. yakışıklı bir erkeğe trip yapıp ego tatmin etme sahneleri ve daha nice aşk-ı memnu sahneleri.
charlie charlie olmaz "çarli" olurdu.

büyük ihtimalle oynayacak hatun bulamayacakları için "çarlinin yelekleri" olurdu film de.
kesinlikle, kesinlikle ve kesinlikle charlie'nin seks köleleri olurlardı.

charlie ne lan hem, nuri yok mu? *ihtimal cümlesi **
'' tangan göründü kız eğilme öyle. '' şeklinde diyalogların geçmesi muhtemeldir.
ismi charlie'nin kumaları olurdu.
operasyon bölgesinde foursquare vasıtasıyla "operasyonn ;)" diye check-in yapar.
charli'ye ölümüne trip atılırdı. meleklerden birinin abisi charli'yi sille tokat döverdi namus belasına.
sultan filminde gerçekleşmiş olay. erdal özyağcılar'ın oynadığı rolde lakabı charlie idi. karısının adı da melek'ti.
Kendilerine tanımlanan görevler sırasında savaş değil tecavüz olurdu. Hangisi mi daha acı olurdu? Buyrun siz karar verin.