bugün

yeni bitirdiğim bilim kurgu ( robotlu ) bir film. aslında hikayesi çok güzel. perte ayrılmış bir robotu tamir edip ona insan duyguları naklediliyor ve yeni doğmuş bebek gibi ona sıfırdan her şey öğretiliyor. öğretenler de kötü adam. ondan kötülük istiyorlar. lakin sanki bir yerlerde bir şeyler eksik gibi. bu kadar güzel bir konu daha güzel işlenebilirdi. ama yine de canı sıkılan ve bu tarz filmden hoşlananlar kaçırmasın. 2. serisi yakında çıkar.
Güzel bir film. Severek tavsiye ediyorum.
güzel ve eğlenceli film. baya güldürdü de.

sanırım hugh jackman'ı ilk defa kötü adam rolünde izledim.
imdb reytingleri ve ekşici piçlerin aksine ne kadar kötüleseler de izlenebilecek çok güzel film.

8,5/10
Son zamanlarda izlediğim en iyi film.umarım devam filmi çekilir aynı kalitede.
6 mart 2015'te abd'de vizyona girecek film.

afişi:
görsel

setten - hugh jackman.
görsel

görsel
hugh jackmanın kötü rolde olduğu filmdir. bu adama kötü olmakta yakışıyormuş dedirtmiştir.
varoluşun yeniden doğuşun işlendiği güzide bilim kurgu filmlerinden birisi, tavsiye eder miyim? bilmiyorum ama izleyip fikir edinebilirsiniz gelecek teknolojilerinde insani duygulara yer var mı varsa bunlar nasıl kimler tarafından kazandırılıyor vs. vs. yoklukta gider cinsinden bir film, lakin konusunu kavradığınızda izlemekten baya zevk alıyorsunuz, duygulandırıyor lan!
Chappie nin insanlara saldırıp babasının arabasını istediği bölümde çok gülmüştüm.
Güzel ve eğlenceli bir filmdir.
Mesajların çok yoğun olduğu ama yinede güzel film.

-chappie'nin anne kolum koptu ve seni olası lanet repliği aşırı güldürür.
die antwoord grubundan ninja ve Yo-Landi Visser'ın da oynayacağı film.
zaten filmde die antwoord u görünce kesinlikle komik bir film olacağını anladım kurgusunu çok beğendim özellikle sonu çok iyiydi
ama resmen kahkaha atarak izledim filmi özellikle chappie ye küfür öğrettikleri sahnede anırdım bildiğin hehehe.
Konu olarak johnny depp'ın oynadığı Transcendence filmini hatırlatmaktadır.

Tek farkı bunda bilinç robotlara aktarılmıştır.

izlenilmeye değer.
2015 yapımı çok övülen bilim kurgu filmi. Bu kadar piyasaya düştüğüne göre overrated olma ihtimali var.
güzel, aksiyonlu ve komik sahnelere sahip yapay zeka/robot filmidir. hala izlemeyen, filmden haberi olmayan vardır belki diye hortlatalım başlığı.

karakoyunlara gelsin https://www.youtube.com/watch?v=vcMHkvEVgVo