bugün

Sir kafiye olsun diye sacma sapan kelimeleri anlasilmaz bir bicimde dizen ceza ile serdar ortac kiyaslamasidir.

Dididi dididi dididi ajdhajf.
Tespitin kralıdır. Vihhuuuuu...
ya rap dinlememiş, ya da serdar ortaç ın karısı olan kişi beyanıdır.

yoksa başka kimse böyle saçma bir iddia atmaz ortaya.
Güldürmüş olan iddiadır. Harbi olabilir mi la?
Bilemedim ki.
(bkz: kafamda deli sorular)
Hayran kitlelerinin ergenligine bakilirsa dogru olandir.
Su goturmez bir gercek.
Soguk cayim didi hadi kana kana icin reklamiyla kendini bitirmistir.
bokum gibi tespit. ceza senelerdir kendi çizgisinde ilerleyen Türkiye'nin kendi alanında en iyi şarkıcılarından. iki üç diss atıp popüler olmuş underground rapci bozuntularıyla karşılaştırılmaz da. çocukluğumdan beri dinlerim, son albümü suspus'u a çok beğenerek dinledim. senelerdir çizgisini bozmayan mütevazi bir kişiliktir. rap müziğe de Türkiye'de en çok emek vermiş kişidir aynı zamanda da.
Saçma bir söz. Ceza rapin babasidir demek istedi.
cezanın sopasıyla aşk yaşayanların tespiti.
serdar ortaç'a hakaretten eksiliyorum.
ergenin tespiti de bir başka güldürüyor.

öncelikle ceza lakaplı şahıs 2000 yılından günümüze kadar bandrollü albüm çıkaran bir sanatçıdır. rap severler için onların hoşuna gidecek hatta unutamayacakları birçok efsane şarkı yapmıştır. çoğu rapçiye el vermiş piyasaya çıkmalarını sağlamıştır.

kanımca sadece yerli plaka albümünde tökezlemiştir. diğer çalışmalarının hepsi türkiye'de yapılan rap albümlerinin özelinde çok başarılıdır.

son zamanlarda yaptığı çalışmalar ve özellikle klipleri avrupa standardını yakalamıştır. sırf bunu için bile saygı duyulması gerekir.

vizyon sahibi bir menajerle çok daha iyi yerlere gelebilir.