bugün

jeddah yolcusu yazardır. morali bozulan yazardır, sabahtan beri nutella yiyen yazardır.
jeddah'lı yolcuların uçak kabininde iğrençlikte nasıl sınır tanımadıklarını bildiğim için,sabırlar dilediğim yazar.

(bkz: geçmiş olsun)
peygamber devesi dostunun medeniyetsiz ortamda hayat sürmesine içi el vermemiş duyarlı yazar.
borç da olsa bunu ilk ev hediyesi olarak kabul ediyorum. vınnnllaaat beniiii. *
verdiği sistem hatasından sorumlu olmadığım yazar kişisi.*
hoş bir hanımefendi, küfürbaz bir kişilik, candan bir vatandaş, sorumlu yurttaş.**
olsa olsa destina'nın kız kardeşidir. ceyliiiiiinaaaa dırıdıımm dım dırı dırı dım dırı dırı dımmm sen öyle umarsız uyusanda bir köşede.
söylenişi Jay Leno'ya benzeyen kelime...
geçen bana mesaj atmış, beni erkek sanıyormuş. hayranmış bana, benim için entry gir diye tutturdu. dedim fobim var nick altına giremiyorum. * ama baktım üzüldü yazmak istedim. çok tatlı bir kız ve bir o kadar da samimi beni erkek sanması dışında hiçbir problemimiz yok, gül gibi geçinip gidiyoruz. *
kesin dayak yiyeceğim. *
formspring sayfası olan 7.nesil.
dayağı yedim tekrar geldim. * çok samimi, hayat dolu bir yazar arkadaşımız. ayrıca çok güzel bir kız iyiki bana mesaj atmış ve iyiki tanışmışız. buradan sevgilerimi gönderiyorum ona sıcak çok sıcak olacakmış da diyorum. *
gününün bir bölümünü havada geçiren, yaşayan insan.
geceleri değil tabi, gündüz gündüz. * * * *
samimi ve içten yazar.
ruhunun güzelliği yüzüne yansımış. allah nazarlardan saklasın seni güzel insan.
samimi ve oldukça eğlenceli entryleri ile sözlüğe renk katan yazar arkadaşım, üç yıldır herşeyimi paylaştığım süper insan, jeddah denilince aklıma geliyorsun mükemmele yakın düzgün arapçan ile ettiğin küfürleri unutmuyorum, ama kafa izni yapmışsın ühühüü..
Galata'da çay içeceğimiz günü sabırsızlıkla beklediğim yenge kuzidir.
cavitin aşk ayarını tavan yaptıran yazardır.
cavitin evrimleşmesinin temel nedeni olan yazardır. selamlar ederim.
ben de diyorum bu cavit niye 2 kelimesinden 1'inde ceylina diyor, meğersem hayatının aşkıymış. *
ceylina'ya uzanan o çirkin sözleri sahibine çeviririz, yapılan terbiyesizliği kabul etmeyip bir de aşşağılamaya kalkışmak da ne hadsizlik, ceylina dünya güzeli insan hiç bişey seni üzmesin.
ben de diyorum bu cavit kendisine dop dememize niye kızıyor. meğersem adam hayatının aşkını bulmuş.**
cavitin kaybebetmemesini dilediğim yazardır, birbirinize çok yakışıyorsunuz.
adli vaka olduğumu düşünen ve beni "hayırdır neden adli vaka'lık bir durumdayım?" şeklinde kendisine soru sormak zorunda bırakan yazar arkadaşımdır.
uçuyor bu kişi.
havada durdu şahitlerim var.
evet.
öyle.
yengemizdir. saygılar.*
an itibari ile 80 gün yeni delhi'de kalacak olan yazardır.*
kış günü kar kış demeden grip oldum diye basıp gelen gözü kara arkadaşımdır, bende emeği olan arkadaşımdır, yatıları şenlendiren arkadaşımdır, şimdilerde çiçeği burnunda evli olan arkadaşımdır, üç yıldır her zaman yanımda olan arkadaşım şuan bana sırtını dönmüş bana küsmüştür olsun ben yine severim onu.*
dost ile arkadaş kavramını yediği kazıklar sonucu iyi kavramış olan yazardır.*