bugün

dün oynanan kayseri-gs maçında ait olduğu kulübe arkadaşlarıyla birlikte kıyak geçmiştir. karşısında fener olup da bunları yapsalardı memleket ayağa kalkar, oyuncular sorguya çekilirdi. ama konu devletsaray olunca bir şekilde üstü örtülüyor olanların. he tabii temiz futbol diyorduk dimi.
trabzonspora gol atmış futbolcudur.

not: bazı angutlar golün şimdi olduğunu sanıyor, şimdi de bir gol atmıl kadar oldu gerçi *
Gece gece trabzonspor a gol atmasina anlam verilemeyen topcu.
bu sezon 7 dakika forma giyen futbolcu.
çok sevmeme rağmen ümitsizce rotasyonda az şans bulur diye düşünüyordum ama bugün ben de varım dedi resmen fatih hocaya. 2.yarıda şiir gibi oynayan takımın en etkili oyuncularından biriydi. drogba ,eboue, emre çolak'la beraber harikaydı resmen oyunu.
görev adamı durumuna gelmiş futbolcudur. kayserispor serüveni galatasaray' a daha fazla katkı yapmasını sağlayabilir.
Uzaktan çektiği şutlar bile kendini sevdirmeye yeter.
Galatasaray'ın ligde kullanması gereken Türk oyuncu.
hakkında bir sürü galatasaray'ın harcadığı "yetenekli futbolcu" yorumları yapılmış. merak ediyorum, galatasaray'daki kadro kalitesine sahipken her ne kadar hazırlık turnuvası da olsa arsenal'e karşı bu adama güvenip tereddütsüz sahaya sürerek sorumluluk verecek kaç antrenör var türkiye'de.

muhammed demirci, salih uçan ve alper potuk'a da umarım bu güven verilir. salzburg'la oynanan ilk maçta ersun hoca işler iyi gitmeyince ortalıkta gezinen emre'yi ellemeyip alper'i aldı oyundan. iki hocanın ceyhun ve alper özelinde oyuncularına duydukları güveni kıyaslamak mümkün. arsenal maçı bu arkadaş için çok ciddi bir mesaj ve fırsattı. kendisi de bunu iyi değerlendirdi. oldukça başarılı bir performans gösterdi. yabancı sınırı ve melo'nun rahatlığı kendisine yeni fırsatlar çıkartacaktır, bir iki maç bu performansı gösterirse daha fazla forma şansı bulur. şampiyon kadro arasında barınan sülüklerden, hiçbir şey yapmadan para kazanan verimsizlerden olmadığını, bu takımın bir parçası olduğunu gösterdi. zaten öteki türlüsünü imparator barındırmazdı.

fatih terim'i de ayrıca kutlamak gerekiyor. ben ve benim kafamda olanlar arsenal karşısında ceyhun girince "hay amk ceyhun'a kaldık" dediler. biz böyle düşünerek bu oyuncuyu güven kaybına iterken fatih terim güvenip sahaya sürdü ve ceyhun'u kazanmak adına gerekeni yaptı. helal olsun. umarım yeni yeni yetenekleri de elinden geçirir hoca.
Felipe melo nun muhtemel 5-10 maç arası ceza alacağı düşünülürse önümüzdeki haftalarda kendine doğacak forma şansını çok iyi kullanması gereken orta saha oyuncusu. Sezon başındaki hazırlık maçlarındaki gibi oynarsa formayı kapar.
Karabük maçında 68. Dakikada yerini Aydın yılmaz'a bırakırken, taraftar tarafından yuhalanmış futbolcudur.
sınırları az çok çizilebilen kapasitesi, mevcut form durumu dikkate alındığında fazlaca iyileştirilmiş ütopik bir yorum gibi gelecek olsa da, topa karşı aldığı estetize duruş ve fiziki yapısı ve soğukkanlılığı ile yansıttığı bir ingiliz merkez oyuncusu görüntüsüyle, premier lig de oynuyormuş izlenimi veren futbolcu.
Bi aralar toplara hayvan gibi vuruyordu.
michael carrick ve sergio busquets'in türkiye şubesi.
bir mancini hatası. bak ısrar etme bu adamda, bu adam büyük takım oyuncusu falan değil. kiralayın gitsin.
not: (bkz: bir dost)
florya'da oturuyorum, cogu zamanda beyaz mercedes'iyle goruyorum buralarda ceyhun gulselam'i. birakin fotograf cektirmeyi, adami taniyan cikmiyor yolda. bu da boyle bir animdir.
Yaşı 25. Bundan 5 sene önce gelecek vaadeden bir orta saha futbolcusuydu. Uzaktan çok ta iyi vuruyordu. Boylu posluydu. Gerçekten mehmet topal dan falan daha potansiyelli bir oyuncuydu ama olmadı. Şimdi 25 inden sonra da olacağını zannetmiyorum. Bi kere oyun zekası kötü. iyi pas dağıtamıyor. Maç eksiği çok fazla. Ağır. Bu problemleri en geç 21-22 yaşına kadar çözseydi o zaman milli takım futbolcusu bile olurdu. Ama şu anda ceyhun da ısrar etmek vakit kaybı bence de. Olmaz bu dakikadan sonra.
(bkz: burası hep entry dolacak)

küfürler gırla gider artık.
10 kasım 2013 gecesi, Fenerbahçe'ye gol atacak oyuncu.
defansın önüne koyulacak ideal kazma tipli oyuncu. sizde selçuk varsa bizde ceyhun var oloğm...
bugünkü derbideki kilit oyuncudur. kuyt, sow, webo ile kapışacaktır. düğüm ellerindedir.
Derbide ilk yarım saatte güven vermiştir.
dany, yekta, amrabat, ufuk ve emre çolak ı da yanına alarak gitmesini istediğim adam.
galatasaray dan gönderilmesi gereken.
Takımdan derhal gönderilmesi gerekmektedir.