bugün

görsel
Aytemiz Alanyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzalamış.
acep şimdi ne yapar ne eder diye merak edilen futbolcu.

herif kara deliğe kaçtı sanki ne ses ne soluk...
Kötü futbolcu . Trabzondayken de kötüydü. Galatasaray'a çaktılar bunu orada da kötüydü. Hala da kötü. Torpilli olma ihtimali yüksek.
dinamo gibi sürekli koşan top kazanan hava hakimiyeti iyi enfes bir ön liberoydu kendisi.
Geçen sene kendisi ile dalga geçildiği zamanlar "Galatasaray bu adam sayesinde fark yemiyor" dediğim için sayısız eksi almıştım, derdimi anlatamamıştım.

Ortasahasının savunma Gücüne güvenmeyen Mancini orayı ceyhun ile kapatıyordu.ceyhun iyi veya değil daha iyileri de yüzlerce var ama G.saray'da bu işi yapabilecek tek adamda oydu.bunu demek istemiştik.ve çok iddialıyım Ceyhun olsa dün G.saray yine yenilirdi ama taş çatlasın 2-0 yenilirdi...
neden aldı acaba ?
Yarınki alman spor gazeteleri: "Mancini hannover'de!"
Cincondan Hannover'a transfer olarak kariyerinde büyük bir sıçrama gerçekleştiren futbolcu.
bonservissiz olarak hannover 96 ya gönderilmiştir.
transferiyle mancini'nin almanya liginde takım çalıştırma ihitmalini arttırmıştır. hatta hannover 96 yönetimi tayfun kovulursa göreve mancini'yi getirmek istiyormuş ve ceyhun'u alarak bu ihtimali arttırmayı hedefliyormuş. vay sinsiler vay.
Tayfun korkut un yanına gitmiştir.
yarın bir gün türk takımlarının tekrar almak için birbirlerini yiyecekleri futbolcudur.
96 honnover ile anlaşan wondırkit.
Artık Hannover 96 topçusu.

Edit: stsl'de Hiç oynamamış olsa, ve şu anda hannover96'da oynasa, tr'ye gelmesi için kapısında yatılırdı. Gerisini siz düşünün.
adi bursasporla anilan futbolcu. bu cocukta ne var anlamis degilim. duz topcu. alt yapida bunun gibi onlarca var. insallah gelmez.
valla ben mancini ile ilişkisini bilmem ama beşiktaş kadrosunda olabileceğini düşünüyordum. sağlam, ayakta duran fena pas atmayan futbolcu. şimdi gs liler der almedianın nesi var onuda bjk liler beğenmiyor yani görüş meselesi. doğru takımda oynamak, futbolcunun takımı sevmesi önemli birde oynatabilmek . bursa almış iyide yapmış.
En azından iyi bir yedek.
Bjk'ye yararlı olur. Beleşe alınır.
ne zaman ayrılacak diye beklememize yol açan futbolcumsu.
Yolcudur abbas.

http://www.3puan.com/content?id=4210
Bu adamı beğenmeyenleri anlamıyorum türkiyenin fiziksel kalite bakımından en iyi futbolcusu kendisidir. oyun bilgisi, alt yapısı falan almanyadan geldiği için sağlam, bu kadar özelliği olan adamın birde top tekniği olsa real madridde barcelonada oynar ne işi var galatasarayda. özetle gayet iyi bir futbolcudur.
Almancı futbolcu.!
allah geseli arkadaşlara sabır versin.
amin.
mancini'nin isteği doğrultusunda galatasaray ile sözleşmesi uzatılacak olan futbolcudur. 26 yaşında ve hala son 3 yıldır kayıptır.
dileriz bu sefer iyiye evrilir her şey.
topun t sinden çakmayan ama saygın teknik direktörümüz Roberto Mancini nin prensi olması özelliğiyle bizim de zorunlu sevdiğimiz futbolcudur.