bugün

edit: fotoğraf karasini kaplayan memelerdir.

(bkz: gözümüze soksaydın bari)
dik'tir.
Sarkik memelerdir. Onu begenen erkekler mumkunse hic sevismesindir.

Edit: iki sarkik meme icin acimadan zibilyon kere eksilediniz ya alacaginiz olsun. Iki meme kadar degerimiz yokmus su sozlukte. Vay arkadas.

Yok essen ziki: lan yeter.

ikinci kere essen ziki; sarkik lan iste. Sarkik, pert, pestil, sunuk, bok gibi.
isyannnn şarkısını söyleyen memelerdir.
Sütlüdür. Olsa da emiklesek..
mahalle teyzesi biçimindedir, benden bu kadar al ne yaparsan yap derse ellenir, sevilir.
bir türk kadını veya kızı için fazlasıyla güzel ve büyüktür,ilginç.
desteği esirgenmemiş memelerdir. dizine değiyodur.
yurdum erkeğinin sütyen illüzyonuna ne kadar kanmış olduğunu gösteren bir diğer örnektir.

abiler 20 liraya öyle sütyenler var ki ve bunlar öyle sıradan ki, süngerli, alttan dolgulu, destekli sütyenlerimiz ile 75bedenlik kızlarımız bile füze sahibi oluyorlar, bu abla da belli ki 80, 85 beden en fazla, memeleri biraz sarkmış, sütyen toplayınca o yumuşaklıktan yukarı koşmuşlar, altta sütyenin yarısı muhtemelen silikonize madde ile doludur, gelmeyin böyle oyunlara, sütyeni çıkarıp bakmadan öyle güzel böyle güzel demeyin, iddialı konuşmayın, kimsenin de hakkını yemeyin.
çok kilo verdiği halde memeleri küçülmeyen ceyda düvenci'ye tanrının büyük bir lütfudur.
küçük memeli türk kızlarının bok attığı memelerdir.

harbi emilesi dir, bal gibidir bal.

ama tabi bi halle berry değildir. işte o kadın beni benden alıyor meme konusunda.
bir Songül karlı sütyensiz değildir, o da silikon gerçi, bu da destekli, sonra yurdum kadını neden mağdur, hep bunlar yüzünden.
(bkz: yok daha memeler)
Bi Scarlett Johansson memesi değildir.

http://hdwallpaperspictures.com/scarlett-johansson/
adamı yoldan çıkartır. evet.
sarkıktır. net.
2 tanedir.
kafasından büyüktür.. eskiden bu kadar büyük değildi estetiğe koşulmuş belli ki.. ceyda eski ceyda değil asıl ceydayı görmek isteyen levent yüksel'in bidaha klibindeki sakız çiğneyen hatuna bir göz gezdirsin.
çok güzeller ama bize ne . kaan girgin in o buhranlı hallerini bile sonlandıramamışsa neye çare...
o'na herşey yakışıyor.
bir kate upton etmese de yurdumun güzel memelerinden sayabiliriz.
http://galeri.uludagsozlu...upton-un-memeleri-385778/
olabilir tabi ki neden olmasın gayet güzel ben beğendim şahsen.
ben buradayım diyen memelerdir.
ünlü bir hatunun ünlü organı.
*
hala konuşulan memeler.
yuva yıkar, ocak söndürür.