bugün

fosforlusu olanı da var.
kaynana olanı düşman başına. *
Nev'in parçası var Cevriye Cabbar diye.
grup vitamin'in ciao bella parodisi.

http://www.youtube.com/watch?v=2qq6lCCOoJ4

sözleri;

--spoiler--
işte bir akşam köprü altında
cevriye cevriye cevriye cev cev cev
bira patates takıldıgında
bar dolu işgal altında bira patates takıldıgında bar dolu işgal altında
sen ey cevriye beni de götür
kaybolurum ben köprü altında
yem olurum balıklara
beni de götür ??????
yem yap beni alıklara
eğer kusarsam ben üstünüze
cevriye cevriye cevriye cev cev cev ne
zorluklarla yaşadık bu dönemi
kusmugun yok ki önemi
ne zorluklarla yaşadık bu dönemi
kusmugun yok ki önemi
içki içilip tartışılacak
yapacağımız çok şeyler var daha
içelim kısmet sabaha
yapacağımız çok şeyler var daha
içelim kısmet sabaha
--spoiler--
sözlüğün en gereksiz saçma yazarlarından biriydi. bugun tekrardan farkettim.
iskender büyük ün anne adı.
http://a3.twimg.com/profi...09759233/_bumbum28s__.bmp ahanda budur.
(#6536324)'teki entrysiyle çok gereksiz ve talihsiz bir açıklama yapan yazarımsı.

şöyle ki; diyelim ki ezanın kaldırılması müslüman olmayanlar için iyidir. türkiye'de bulunan %1'den az sayıdaki gayrimüslim toplumuna nasıl uyabiliriz? komşu ülke yunanistan'ın %3'ü müslüman fakat her gün çan sesleri ortalığı inletmektedir. nedendir bu provakatörlük?

(bkz: pire icin yorgan yakmak)
(bkz: oldu canim ara beni)

edit: ayrıca söz konusu yazar* burada bulunan kendi entrysinde kendisini çok cesur biçimde açıklamıştır.

(#6963407)
yazar ve başlık uyumunun en güzel örneğini vermiş uuser.

(bkz: sözlükte kavga çıkaran zontalar/#6963407)
cinsel sorunlarını sözlüğe değil de bir jinekolog doktora anlatması gereken şahsiyet.

bir de herkes kadın sanıyor ama yüzde yüz erkek milletle dalga geçiyor.
(bkz: follow me)
mahallenin sümüklülerindendir. dayak yiyemeyecek kadar güçlü değil dayak yiyemeyecek kadar dik duruşu yoktur. dayak yemediği için çok güçlü sanar kendisini.
edeple yolları kesişmeyen yazar.
acınacak değil ağlanacak hâldedir.
latince geçmişi olan, almanca bilen yazar kişi. hemen aydınlatalım, lucy'nin yanındaki çılgın elmaslar pink floyd'un hediyesi... ya da syd barrett'in.

sie sprecht sehr gut deutsch!
dobra bir fantazi yazarı. bir yerde adını görünce yazayım dedim. nicki kendisiyle oldukça uyumlu. bir de la paz'ın başındaki "la" eki; dişi eki diye, dişi misin diye sorması da bombadır. * *
--spoiler--
bakireligini dildoyla aldigin dogru mu?
hayir dildo degildi... salatalikti.
--spoiler--

şimdi iki tespit yaptım sayın sözlük yazarları:
1.)cevriyeye bu soruyu hangi insan evladı yazar sordu.
2.)cevriye'nin cevabı ilginç. ''salatalığınan''. çok samimisin bacım...
ailecek takip ettiğimiz, hak edenleri hak ettiği şekilde saran sarmalayan eywallah deyip şapkam elimde karşıladığım sevimli şey.
peygamberle fantezi kuracak kadar kendinden geçmiş sapıklıkta üstüne sözlükte rakip çıkmayacak kız-erkek mi oldugu belirsiz kişi.
(bkz: çakma ahmet yıldız ölmedi)
cinsel tercih konusunda kendisine katılmadığım ama saygı duyduğum yazar. herkesin de böyle yapması gerektiğini düşünüyorum. sonuçta kimse kimsenin özel hayatına, inancına, düşüncelerine katılmak zorunda değil. ama saygı duymak zorunda...
(#6889858),(#6889845) allah akıl fikir versin yazarı. dünyanın çivisi çıkmış denilen bu olsa gerek. hişşttt kız cevriye, seni hafta sonundaki lodos fena çarpmış galiba. sabah sabah, yavaş annem yavaş. git kafanı soğuk suyun altına sok açılırsın ...töbe töbe...
sabah sabah üstü açık kalmış zaar. dikkat etsin kendine bu yazar. cık cık.
ismi nedeniyle kendisiyle asla evlenmeyeceğim yazar.
severek takip ediyoruz; böyle çok içten, samimi. cinsellikten çok bahsediyor ama kesinlikle öyle biri değil.

valla bak...
klibinin hala aklımda olduğu bir doksanlar şarkısı. beni alıp süper baba'nın, kaygısızlar'ın olduğu zamana götürüp bir pencere açıyor önüme, bakınca oraya bir rum meyhanesi can buluyor, mangalın çıtırtıları, cevriye hanımın beline kadar uzanan iri dalgalı siyah saçları, üzerindeki omuzları hafif açık,kabarık etekli, siyahlı kırmızılı dantel ispanyol elbisesi, işveli sesiyle söylediği şirin aksanlı şarkıları, umutsuz sevdalar ve her şeye rağmen bir eğlencenin çocuk gözlerden geleceğe anı dahilinde iletimi imgeleri... yeni türküyü anarken değinmeden geçilmeyen bir şarkı ve bir tablo ege sahillerinden...