bugün

(bkz: hızlı koşan atın boku seyrek düşer)
kim vurduya gitmiştir.
ve nihayet polat kalbine 4 el ateş ederek o pislik kibrit manyağının canını aldı ama cesedi yakılmalı diye düsünüyorum.
cevat fenerbahçeli yılmaz'a türkiye kupasını göstererek sorar;

- yılmaz bu ne?
-bilmiyorum ağam.:)

canım sıkılıyor napayım be sözlük *
+yönetmen ne bu la
+kriz agam! kadroyu daraltıyoz.
bu bölümde ölümü çok kolay olmuştur. çok basit ve ani olmuştur. bu tip manyakların ölümü 2 saniye sürmemeli, sadist duygulara ilaç olmalıdır. senaristlere duyrulur.
sendemi be cevat dediğimiz 2 bölümlük, kav sponsorluğundaki* milli düşmanımız, oda abisi gibi polat alemdar'ın hışmından nasibini almiştir, *
(bkz: polat alemdari haraca bağlayan nacizane yazar)
- yılmaz bu ne ?
- yarrak afedersin
her bölüm birini yakan adam. götünü kestiler en sonunda.
gerçek adı Şekip Taşpınar olan iki bölümlük kvp oyuncusu.
Öldü mü diye merak ettiğim karakterdir. * *
muhtemelen bir sonraki bölümde şöyle bir diyaloğa girecektir:

-yılmaz bu ne?
+çelik yelektir ağam.
-iyi kekledik polat'ı di mi?
+valla çok pis göt olacak ağam.
-tamam yılmaz uzatma, adam başrol. sonunda zaten kesecek kıçımızı.
+sen öyle diyorsan öyledir ağam.
ilerleyen bölümlerde zippomu hediye edeceğim çakma baba. ha ben kibritçiyim derse kibrit trick yarışması da yapabiliriz her türlü veririm eline.

not: bu satırları yazarken ölüm haberinin aldım. allah taksiratını affetsin.
-yılmaz bu kim?
-fikret hazarbeyoğlu ağam..

-demedimmi ibrahim bu adam beni tanımaycak diye bosuna getirdin beni buraya.

-yılmaz bu nedir?
-odun ağam..

-ibrahim demedi deme ben bu adamı öldürürüm.
-sen kim adam oldurmek kim fikret bey!

-yak bunu yılmaz!

-varmısın iddiasına ibrahim ben bu adamı öldürüm, sonra da beşiktaş şampiyon olur. *
dondurularak öldürülmesi gereken bir karakterdir; ölümü biraz sade olmuştur.
giderayak "ben ölücem de siz yaşayacak mısınız şerefsizler" diyerek sağı solu kurşun yağmuruna tutan karakter. valla kurşunlardan biri televizyondan fırlayıp bana da gelecek diye korkmadım değil.
ölmemiş kvp karakteridir. ölmemiştir diyorum çünkü; yılmaz gelip ağasını kurtaracaktır. daha sonra sezon finalinde polatın karısını falan yakmaya kalkışacaktır. birdahaki sezon, bugünde dediği gibi infazı muro tarafından gerçekleştirilecektir. * *
kolay kolay harcanmaması gereken karakter. hele hele ölmeyen bir bulut gördükten sonra bunun bu kadar çabuk ölmesi şaşırttı.

diziye böyle bir karakter lazımdı zaten. memati ile izmarit yılmazın kapışmalarını izleyecektik daha.. olmadı.

olmamalı.
Ölümü çok sade oldu. denilesi karakter.
ölmeyeceğini düşündüğüm karakterdir. çelik yeleği vardır büyük ihtimal yılmaz ı aradıydı zaten.ölmemesi lazım*
"iskender büyük polat alemdar'ı yok edemiyorsa, adı neden büyük?" şeklinde bir laf sarfederek k.v. izleyicilerinin işletim sistemlerini çökerten adam.
- yılmaz bu ne ?
- osuruk ağam.
- ne yapılır?
- parlatılır ağam.
- zooooort!!!
son bölümde bembeyaz çıplak eti görüldüğü için bütün bir karizması yerle yeksan olan adam. ayrıca gladyo'nun adamıdır.
bu durumda gladyo'nun türkiye ayagını temsil ettiği anlasılmıştır ve önümüzdeki bölümlerde ölme ihtimali yoktur.
bugün bölümün sonuna yetiştim; değişmeyen tek manzara cevatın elindeki kibritti.

hacım biraz kaydırıcam ya prodüksüyona!

hacı biz isveç de mi yazşıyoruz ya? ben hergün sigaramı kibritle yakıyorum. mına kodumunun kibriti en ufak bi meltemde sönmeye meyilli.

o derece kolpa kibritlerle yakıyoruz güzel ülkemde sigaralarımızı. bu mına kodumunun cevatı her bölüm bi metrede ateş yakıyo vasati 40 çöp kolpa kibritle!

olm o kibrit havada 83 kez söner. cevatın elinden düşüp o mazotu alvelendirmesi mümkün değil yani! ne olurdu her bölüm orijinal bi zippo harcasanız?

olm milyon dolarlık dizi harcıyosunuz lan, daha karizmatik bi hareket olmaz mıydı zippoyla alevlenen yangınlar? kafam çok karışık mnskym!
+ yılmaz bu ne
- inatçı kir ağam
+ ne yapılır buna
- ace, lekelere düşman, çamaşıra dost ağam