bugün

hastasıyım. tam bit f/p çikolatası. ülker çikolatalı gofret bunun yanında yandan yemiş.
bim'in güzel gofretidir. benim de kullandığım bir gofrettir. en kötü gofret migros'un sonra a101'in herhalde.
centro serisinin en kötüsüdür.
beyaz olanını bir aralar çok yediğimdir. o zamanlar fiyatı çok ucuzdu.
yıllara meydan okumuş efsane lezzet
(bkz: bim).
https://www.youtube.com/watch?v=FrkvoTc3eno
çok başarılı değildir maalesef. migros çikolatalı gofret de aynı fiyatta ama daha lezzetli...
Kaç gündür bimin gofretleri revacta:d.
Kahveyle iyi giden ikinci çikolata. *
bim malı nasıl olsa aşk acımı dindirmek için overdose kullanıp zehirlenip kalırım niyetiyle aldım bunu. bendeki şansa bakın ki bim top 5'deki bir ürünmüş bu. insanın yedikçe yiyesi geliyor, süper bi lezzet. he acım geçti mi? hayır amk.
üreticisinin müşteriyi neayi yerine koyduğu gofrettir.
bunların sıra sıra koca bir paket halinde olanları var
son bir hafta aldığım 3 tanesi muz aramalı iğrenç bir şey çıktı.
bir daha çıkması halinde dilekçe vereceğim.
nestle alınacak paraya 3 tane alınabilen gofrettir.
nestlenin cikolata gofreti degildir. zaten zannedersem nestleninkisi 90 krs civarindadir.
harbi harbi iyi gofretdir.
ülker çikolatalı gofretle kapışacak kadar lezzetli fiyatıyla onu dövecek kadar da ucuz bim şaheseri.
ülke sınırları dahilinde üretilen en tatlı gofretlerdendir, fiyatı ise size 2 gofret zevki yaşatacak kadar ucuzdur.
Bitter olanı , bimin dondurulmuş mantı , milföy hamuru , konserve mısır ve 3 lt dost yoğurdu ile beraber en çok aldığım 5 bim ürününden biridir.
dost sütle beraber yenir.
muzlusu iğrenç olan gofret.
le coladan sonra en büyük icat.
bifa üretimi olan fiyatına göre çok çok iyi olan, biskot üretimi olan ise ancak idare eder olan gofret. hatta idarede etmeyebilir ama daha kötü çikolatalı gofretler gördüm. şu anda aydındayım, izmirde ve balıkesirde bifa üretimi bulunurken nedense burda biskot üretimi var, anlaşılmayan ise yine normalde bifa üretimi olan wowların( ülker metro çakması ama o da fiyatına göre iyidir) aydında satılması.
''25 kuruşluk gofret mi olur'' deyip almadığım günler için pişman eden, önyargılarımı yakıp yıkan, bitteriyle gönlümü fetheden gofret.
bim'in türk insanına yaptığı en büyük kıyaklardan birisidir, cep dostudur, bitteri fevkaladenin fevkindedir, cepte kalan son 1 tl'yi en güzel değerlendirme yöntemlerinden birisidir.
Muzlusu pek bir güzeldir.
Ucuz olmasından dolayı yaşlı teyzelerin küçük çocuklara sürekli verip sayesinde rant sağladığı, fakat içi saman gibi olan, yedin mi yemedin mi anlaşılmayan yani kısaca ne dini ne imanı olan çikolatadır. Tavsiye edilmez*.
edit: tamam lan kötü oy vermeyin. Çok güzel çikolatadır kraldır candır baldır. Oldu mu şimdi? Daha kolaymış böyle yapmak be abi. Ben nasıl düşünemedim?