bugün

sağı solu hiç belli olmayan, her an here yerden pat diye çıkan, karizması sağlam adam. tanırım, iyi çocuktur.
aşk acısı çeken güzel kardeşim. hayatını adadığı aşk'ına ulaşamayacak olması sebebiyle hüzün deryasında savrulan bir sandal misali... kaderde sana böyle entry girmek de varmış be çocuk. bir yanın hüzünlü, bir yanın hınzır.
(bkz: zok)*
kumar oynamayı beceremeyen insan, ama borcuna sadıklığıyla göz doldurduğu da açık.*
aşkta kazanmasını dilemekten başka, elden birşey gelmiyor. *
yaklaşık bir aylık süre zarfında allahtan kendisi için ekstra sabır vermesini dilediğim, ilgi.
cembsg diyince kızan kişi. alışkanlık işte..
bugüne dek hiç dikkat etmediğimden hep "cem bsg" şeklinde okuduğum yazar nicki. hatamı anladığım vakit parayı bastırıp en pahalı dil kursuna gittim, en kutsal kitap tadında hem de. ve telaffuzumu geliştirdim; artık "cem sçs" şeklinde okuyorum.
ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz sözünden yola çıkarak,

sanayi devrimini tembellikle
modern giyimli kadinlarida hafifmesreplikle suclayan selpakçı kardeşimiz.

Bakin sanayi devrimi hakkinda ne demis kendisi;

--spoiler--
bu tembelliklerini öncelikle kuvvetten tasarruf sağlayan makinalar icat ederek ortaya çıkaran insanlar sonraları her alanda tembellik etmeye, 'armut piş ağzıma düş' düşüncesine esir olmaya başlamışlardır.
--spoiler--

ardindan da kendisini su sozle ifade etmistir;

--spoiler--
rüzgarlı havada etekleri havada uçuşan hanım kişileri süzerek masturbasyona malzeme toplama durumuna kadar gelmiştir.
--spoiler--

burdan kenisine sesleniyorum bul kendine uygun bir kadın evlen olm,

her gece her gece, şak şak şak selpak olmaz.

Genc adamsin, etrafinda yoksa biz bulalim fatih eşrafından.

(bkz: selpakçı)
şahane köri soslu pekin ördeği pişiren, çok güzel muazzez abacı yorumlayan, laeitita casta' yı sempatikliğiyle oldukça etkilemiş olan yakışıklı ve karizmatik yazar.
"abazanlık" mefhumunun gerektirdiklerini yanlış yorumlayan yazar.

(bkz: inançlı abazan)*
ramazan akabinde düzenleyeceği söğütlük te ucuz şarap içiyoruz zirvesi ne katılacağım yazar.
the beatles sevgisiyle ilgimi çekmiş ve takdirimi kazanmış yazar bünyesi.
uludağ sözlükte ki en abaza yazar. git karı bul oğlum kendine.* ironi şöyle dursun espri yeteneği güldürmeyi başaracak cinstendir çoğu zaman. bazen de yarılmalara sebep olur.
uludağ sözlükte ki en çerkes yazar. dizinin üstünde zıplama kırarım kafanı. bak hala... zıplamasana lan! *
ramazan ramazan beni şarap iç, dansöz oynat bilmem ne gibi özel mesajlarla dinden çıkarmaya çalışan yazar. taşlayın taşlayın.* severek okuduğum 3. nesil yazar.
komşusu bir orangutan olan insan.
dişiyle ceviz kıran kişi.

--spoiler--
bu bir kus
hayir ucak
hiç biri değil
o cembsg
nanaananannnnn
--spoiler--
hemşehri yazarmış. şarapçıymış bir de.
(bkz: günün ünlüsü)
(bkz: sozlukteki abazanlari fislemek/#3965982)

yazik lan. sempati duydum kendine.
pazar keyfinde muzaffer kushan diyetine uymadan nasil 100 kilo verdiğini anlatan kişidir;

http://www.youtube.com/watch?v=5kiE7GBXFLA

(bkz: cılgın fotolari için tiklayiniz)
bir değişik yazardır, kimselere benzemez burda. öncelikle (bkz: #3964444) bu entry ile beni gerçekten inanılmaz duygulandırdığı için kendisini hararetle tebrik ediyorum. öyle bir yazmış ki; benim gibi bir dalgacı haytadan adeta kerem yaratmış. abartmış güzel kardeşim... kanımca kendi hissettiklerini bana atfetmiş. evet cem; ben de sevdim, hem de çok sevdim, çoklarını sevdim ama kıyamete kadar sürecek bir yangın yok içimde. ilk zamanlar bana da öyle gelirdi ama insan bu devirde ölüsünü unutuyor be sersem çocuk, nerde kalmış aşk meşk...

demiş ki '' yürek yangının ne olduğunu biliriz nacizane. lakin bu adamın yangını kıyamete gebe. üç koca okyanus birleşse bile, olmaz derdine çare'' ; okyanus değil, okyanusun diğer tarafından, o hiç sevmediğimiz ülkeden bir nehir geldi söndürdü bahsettiğin yangını. zaman zaman kuruduğunu sandığım bu nehir senin şehrinde akar cem, yıllardır içimde aktığı gibi. artık üzülme benim için, bundan böyle sadece neşeli sohbetlerimle arz-ı endam edeceğim. tabii senin sevdanı her dem dinlerim, o ayrı.

unutacaksın, kural böyle. ' aşk unutmaz dönmeyeni, eyvah yakıp yıkıp gideni' diyenlere de kanmayacaksın. zorlamaya gelmez sakar kardeşim benim, yazılmamıştır boşver. hiç bitmeyecekmiş gibi gelen beste, bir tek telin kopmasıyla bozulur gider. boşluğun, o yamacın kenarına gelip de durma.

'' ben uçurumlar önünde kendimi kemiren kerem
artık kendini kemiren türküler dinlemem''

diyerek devam et yoluna. üstad demirhan' ın dediği gibi ' teknen sadece yara aldı, batmadı' sen yine aynı sen kalacaksın. bunları yazdım diye bana kızarsın bilirim ama boş umutlarla perişan etme kendini ey güzel insan! bir kaç tatlı söze, yalan yeminlere kanma. önce ayrılığın acısını yaşa sonuna kadar ki yanıp bitesin, kül olup savrulasın. sonra doğarsın tekrar küllerinden anka kuşu gibi.

ama şunu da unutma; silemiyorsan karalamayacaksın.
bu kadar entry girilince oldu sandim yazari .
ya$iyormu$ malesef.
Yeni yılını candan kutlayip hayırlara vesile olmasını dilediğim übermensch yazar.
ibneler gününü kutladığım insan.