bugün

heyy millet, kim cem'in geçmişini biliyor ?
bir toprak kurak diye, toprağı değil güneş ve suyu suçlamalısınız. ben cem'in yandaşı falan değilim. hatta bir genç kızın geleceğini katlettiği için nefret bile ediyorum ondan. ama bir çocuk ufacık yaşından beri, yurt dışında yatılı okullarda okutulursa, annesiz babasız aslında kimsesiz.. kimin eli kimin cebinde belli bile değilken , savunmasız bir çocuğun insan fantezileri altında ezilen karakterini ve ruhunu taşıyan bir genç görüyoruz karşımızda. aile sevgisi almamış, muhtemelen ergenliğini kadın erkek ayrımı yapmadan sex yaparak geçirmiş, sevgiye muhtaç ve psikolojisi bozuk bir genç görüyoruz karşımızda..

ben avukat değilim, ama lütfen karşınızda normal bir insan olmadığının bilincinde olun. o suçunun cezasını çekicek, peki onu bu hale getirenler ?

söylesenizi siz sevgilinizi kesip, gitar kutusuna koyabilir misiniz ?
kimi suçluyoruz biz ?

edit : inanın verdiğiniz eksiler için değil, taktığınız at gözlüklerinin size yakıştığını söylemek için yaptım bu editi. çok tatlısınız.
en çok küfür yiyen geçmişlerdendir.
(bkz: gelmişini geçmişini geleceğini)
içinde ibiza seyahati olan geçmiştir. görüntülerini tvde gormüştüm. herif taş gibi hatunları kameraya çekmiş . öpüyo kokluyordu hepsini. rahat battı herife gitti katil oldu.
diğer faili meçhul cinayetlerin tamamının bulunamayan katili ile benzerlik gösterir. fakat niye illa cem garipoğlu'nun ki ? diğerleri katil değil mi.

aa medyatik olma, popüler olma, gündeme uyma, herkesin yaptığının aynısını yaparak artı oy alma. amma malım lan.
cem garipoğlunun geçmişi karanlık geleceği daha da karanlıktır.
tanıyanların söylediğine göre ezik biriymiş.
tek bilinen şey ibiza tatilidir. bir de çok fazla lisan bildiği ** söylenmektedir.
(bkz: sikilesi öğeler)
kendisini uzakdan da olsa tanıdıgım icin bilirim, hic de sevgilisinin bogazını kesebilecek bir gecmişe sahip degildir. *
geçmişte böyleymiş şöyleymiş falanmış ve filanmış, tamam suçluymuş ama onu bu hale getirenler de varmışmış.
onun yaşam standartının bi zilyon altında olup katil olmayanlar, doktor çıkanlar var.
onun yaşam standartının bi zilyon altında olup, anneden babadan dayak yiyen, okuyabileyim diye çırpınan,
pırıl pırıl kalbe sahip olanlar var.
gerçi hala resmine, tvde gösterilenlere bakınca insanın aklına bu cinayeti sadece o mu işledi, bu vahşeti o mu planladı diye geliyor aklına. masum duruyor ne olursa olsun. korkmaz mıydı onun yaşındaki bir genç önünde bir kız kanlar içinde yatarken, soğukkanlı olabilir miydi, ik darbeden sonr kaçmaz mıydı? hiç de tek başına bir cinayetmiş gibi gözük müyor?