bugün

şahan gökbakar'ın film şirketi; çamaşırhane film yapım'ın yeni meyvesi:

--- spoiler ---

planlı ve örgütlü sekilde kamuoyu fikrini yanıltmaya teşebbüs eden ve ticari itibarımızı zedelemeye çalışan, henüz kimlikleri belirsiz kişilere gerekli yasal islemler başlatılmıştır. bu tip örgütlü hareketler, internet üzerinde yapılmış olsa dahi, organize suç niteleği taşıdıkları bir gerçektir.

http://www.ucankus.com/de...aciklamalar-icin-tiklayin

--- spoiler ---
emeğe saygısızlık. Şahan'ı kim tutar.
hakim: oğlum neden 1 puan verdin filme.

sanık: sıfır yoktu hakim bey.

sanırım şirketin filmin oyları arttırmak amacıyla yaptığı bir korkutma politikası. tutar mı? tutmaz.
Velet yuvası olan bir yere verilecek iyi bir ayardır.
inci sözlük yazarlarının şahan a verdiği ayara karşı açılan davadır.

Not: tebrikler inci sözlük yazarları. bu davadan hiç bir şey çıkmaz rahat olun.
kimin örgütlü bir biçimde 1 verdiğini, kimin bütün bunlardan habersiz olarak, filmi hiç beğenmeyip 1 verdiğini nasıl anlayacaklar abura goyim?
Şaka gibi bi davadır.
Örgütleşen kişilerden bazılarını korkutacağı da aşikardır.
Türk filmi zart zurt vurgulamalarıyla milliyetçi damarlara oynamışlardır. Güldürücüler.
Aman 3 kuruş daha fazla kazanın, gerekirse dini devreye sokup, müslüman bir film olduğundan bahsedin.
şahan'ın hakettiği muamele.
şahan ın koca bir çocuk olduğunu anladığımız hede.

olm, az akıl fikir lan, mal mısın amk.
sacmaliktir.
Bahsi gecen filmde oynayan malum sahsin beyninin ne kadar küçük oldugunu gösterir.

Siz bir topluluga ait bir mottodan (bkz: benimki cerendi) yola çıkarak film yapın, adamlar sizin imdb puaninizi dibe vurdurunca da dava açın.oh ne güzel!
en kalabalık davalardan biri olacağı aşikardir. misalen 700 kişi mahkeme salonunda. can u imagine? neyse o değil de, davalıların tek söylemesi gereken beğenmedim. gülmedim. gerizekalı seviyesinde espiriler vardı. hangoverin şişirilmiş haliydi. özgün gelmedi bascaktım sıfırı ama sıfır göremedim olacaktır. "örgütlü şekilde filmi beğenmedik." vay amısını sikeyim ya.
ne derler reklamın iyisi kötü olmaz. davayı filan bırakıp o organize olanları filan bi yemeğe çıkarsınlar kazandıkları parayla.
aksine komisyon vermeliydi. reklamın iyisi kötüsü olmaz.
beni şaşırtmıştır. hani ''ahahahaha çok da fifiii'' idi lan bu olay? çok mu fifiymiş şahan fıstığı seni. gururla 1'ini verdim.
şahan efendinin "ulan çektiğim filme gülmediler bari şöyle saçma bir açıklama yapayım da götleriyle gülsünler" düşüncesinin ürünüdür.
kendi öz iradesiyle bir puan verenleri de zan altinda birakan sacma bir uygulama olmus.
filmi tarantino yönetmiş, robert de niro oynamış... tabi ki o puanın verilmesi büyük haksızlık.

o değil de imdb celal ile ceren'in sayfası ''People who liked this also liked... '' kısmında çok sağlam filmler var. bence onlar bu filmle aynı sayfada oldukları ve itibar sarstığı gerekçesiyle imdb'ye dava açması lazım bence.
bu olaydan sonra iyice gözümden düşen şahana 10 üzerinden 2 veriyorum. o da galatasaraylı olduğu için.
şahan ve yapımcısının ben kaleye geçmem bana ne yaa diye mızmızlık yapan mahalle arkadaşımız olduğunu ortaya çıkarmıştır. ama biz büyüdük bu büyümemiş devam ediyor küçük şımarık çocuk gibi davranmaya.
şahan'nın bundan sonra yapacağı her hareketin, söylemin ve eylemin "kendini rezil etmek" olacağının habercisi olan hede. Konuştukça batıyor haberi yok. Celal ile ceren'i bırak, şahan ondan daha komik,
10.000 civarı kişinin oy kullandığını düşünürsek ve 9.000 civarı 1 oy olduğunu hesaplarsak bayağı kalabalık olacaktır bu dava.
kimse size organize şirket kurup sevilmeyecek film çekiyorsunuz diye dava açmıyorsa, 1 verenlere de dava açamazsınız.

amaçsızlık ve çaresizliğin büyük boyutları bu açıklamalar.
16.000 kişiye dava açmaktır. sanıklar tutuklanırsa * sTadyum gErekebilir.
şahan gökbakar'in eleştiriye tahammül gösteremediği davadır. şahsen imdb'ye girip 1 puan vermem kendi görüşümdür. kimse silah zoruyla yaptırtmadı. filmi izlemeden milletin gazıyla girip 1 puan vermek ise kişinin kendi ayıbıdır. şahan gökbakar'in yerinde olsaydım ya takmazdım ya da insanların neden 1 puan veriyor veya 1 puan vermeye çalışıyorlar diye düşünmeye başlardım. *
(bkz: kara murat benim)