bugün

bugünü mutlu geçmiş kardeşimin. felsefe yapmışlar okulda.
sempatik ulan bu çocuk, gözlerinden öperin. *
araf gibi bişiy *
kendisinden ufak bir entry alıntı yaptım. Bunu belirttikten sonra "al senin olsun * " gibi bir yanıt aldım. Sonra bu yazarı biraz inceledim. inceleme sonucunda kendisinin gayet iyi yazdığını, kendini sevdirdiğini, güler yüzlü olduğunu keşif ettim. Gayet iyi bir yazardır. Nice entryler dileğiyle...

(bkz: saygı ve sevgilerimle)
nicki hiç de yabancı gelmeyen yazar..selamlar olsun..
tanımasamda sıcak kanlı sempatik bir o kadarda kaslı ve yakışıklı olduğunu düşündüğüm yazar.*
kedi sevgisinin önünde eğildiğim yazar.
beni tekrar gündeme getiren yazar. alkışlıyorum.
türkçeye ciddi derecede önem veren yazar. ayrıca nicki aklıma ruhsarı getirmekte.(cennet-cehennem arası)
bu ne melankoli, bu ne edebi kasmacalar demek istediğim yazar. tamam biz de seviyoruz besliyoruz kedileri de o kadar da ruhani bir olay değil.

(bkz: #9567783)
(bkz: #9567862)
sözlüğü bırakmakla kendisine büyük bir iyilik yapacak kardeşimiz. bence burada harcayacağı zamanla geleceğine yatırım yapabilir. çok da iyi olur. sağlıcakla kal...
#9628277 nolu entrysinin sonuna cya! yazmayı unutmuştur.

cya!
sanırsam cya! Takıntısını yenmeye çalışan yazar.
çoğu entrysine istisnasız cya yazan yazar. o yazana kadar ne demek olduğunu bile bilmiyordum.
kelebekdaşım *
kelebek etkisi.
çok ilgi çeken yazar. tanışmak istenir bununla evet.
beni tongaya getirmeye çalışıyor. hadi hayırlısı *
(#9670767) zaten okundu o biyografi, yüz yüze tanışılması gereken yazar. *
ota boka,

okula xxx ile giden kız v.b türevleri başlıklara açarak gün itibari ile meşgale butonu götüne pardon gözüne girmiş yazar.
okula cehennet ile giden kız.

cya
forumlarda doldurulması zorunlu "nerden" kutucuğuna yazılabilecek hayali yer.
Bir günlük kelebekten muhtemel bir tekme yemiş yazar.
ara sıra takip ettiğim bir yazar. iyi işte, dil dökmeye gerek yok...
cehennete kadar yolun var. *