bugün

bu kadar din ile dalga geçenlerin sonu bellidir. cehenneme odunda lazım değil mi? bunlar ancak kütük gibi yanarlarsa düzelirler. cehennem tam sizlik. oraya odun lazım odun.
biz de cennetten el sallarız.
Tabrı ile kul arasında ombudsmanlık görevi yaptığını sanan kişinin ortaya attığı önermedir. Komiktir.
(bkz: sözlük formatı)
(bkz: forum)

forum.abiler.com yerine uludağ sözlük'e girmiş uuser hezeyanı.
cehennem yokki odun lazım olsun. bu gerçeklikten önce inandığınız şeylerin gerçekliğini sorgulamak soguladıktan sonrada ıspatlamak sanırım gıcık olduğunuz kesimi ikna edecektir işte o zaman bu konu tekrar açılabilir.
ateistleri eleştiriyoruz ama kaçımız cumalardan ve bayram namazlarından başka namaza gittik.kaçımız bir haksızlık gördüğümüzde onun üstüne gittik.müslüman bir anne babadan gelmekle müslüman olunmuyo.
biz odun oluruz siz yanarsınız. nede olsa odun can çekişmez.
(bkz: deniz feneri)
dert etmeyiniz; yeterince mevcuttur zaten.
oldukça fazla şekilde lazımdır. evet.
bir ağaç ki, odun olacak kıvama kadar büyüyen. bir odun ki, günah işleyen insanlar için yakılan. bir odun ki, ''yemedim etinden, bunaldım kokusundan'' durumunda kalan.. yazık ya. çok üzülüyom.
cehennemde zaten ateş yok mu? ateş, günahı fazla gelenler gidince mi yakılacak? sorularını sormaktan alamadım kendimi.
cehennem diye bir şeye inanan cahillerin canlandırdığı başlıklar gibi yanacaktır.