bugün

milliyetin habercilik anlayışından nasiplenmek isteyen modelimtrak.
gideri olan kız, kezban değildir.
kendisini pazara sunmadan önce reklamını ii yapan bir bayandır insanın kendisini et gibi göstermesi ne iğrençtir ya tiksiniyorum açık giyinen bayanlardan.
fotolarına bakılarak, arkadaş ortamında sohbetini ederek, ismini hafızada tutarak prim verilmemesi gereken medya maymunu. biz bıktık bunlar bıkmadı yeminle.

paylaşmayın, fotolarına bakmayın, linkine tıklamayın, takip etmeyin, ismini ezberlemeyin, arkadaş ortamında mevzu etmeyin amına koyim. biz üniversite kazanacaz, üniversite okuyacaz, iş bulacaz diye götümüzü yırtıyoz yıllar boyu, bunlar da böyle böyle meşhur oluyor.
komple güzel demeye bin şahit gerektiren. şimdi günahını almayalım ama muhtemelen bir seri imalat ürünü olan güzel yerleri var. ama ondan binlerce milyonlarca var zaten. yalnız bi gariplik var, sanki o kafa o vücuda biraz büyük gibi. suratı bi oransız, çeneye doğru bi incelme. elmacık kemikleri aşırı şişik. evet sabah sabah işim yok bunu inceledim.
daha 19 yaşında olmasına rağmen götünü başını internet ortamında açarak ünlü olmaya çalışan mankenimsi.

ne demek istediğimi twitter adresinden anlarsınız https://twitter.com/CansuTASKIN
garip bir suratı var pek güzel değil ama fiziği on numara.
açık konuşuyorum çok güzel! bak, öyle böyle değil! çok çok güzel. taş ne ki kaya ne ki güzel!

görsel

ekleme: yalnız memeler silikon. bu olmadı be!
Bir yerden bir yere gideceği zaman üzerine kırılır yazısı asılmalıdır. Bel denen bişe yok.
nasıl bir kadın olduğu google görsellerine bakılarak anlaşılabilir.

https://www.google.com.tr...ei=U1JHUvf-CozRsgbY04GwDg

stoya'nın böyle görselleri yok lan.
esmer ve beyaz teni güzel ama hani abartıldığını düşünüyorum. onun operasyonlara harcağı parayla bu topraklardan daha nice afroditler yaratırsın.
niagara selalesinin yaratilma sebebi, denecek kadar guzel bir asifte !!! Tanrim bir kadinin vucut hatlari bu kadar mi guzel yaratilir ? ( unlu olmak icin, rafet el romandan, haci sabanciya bir cok kisiye elini tutturmasi biraz uzucu ama iste yil 2013 ne yapsin? , ates yakip dumaniyla mi anlatsin derdini : )
ülkem zenginlerinin yeni oyuncağı. biz bakarız onlar gıdıklar. *
her yerinden öpmek istediğim hatun, her yerinden.
Jen selterin Türkiye Şubesi diye adi cikan Beylikdüzünde oturan gayrimesru yani piç bi Adanalı. Adanalılar böyle oluyo zaten şimdi açmazsam ne zaman açacam diyor. Vücudunun doğal olduğunu iddia ediyor.* bi de boyu 1.80den uzunmus.
kezbanların bok attığı taş hatun.
çok para kazandığı kesindir.
cansu "taş"kın.
instagram'da ki takipçilerine bayanlara yönelik üretilen kozmetik ürünlerin reklamını yapan hatun kişi. ancak atladığın bir şey var güzel ablacığım; takipçilerinin %99'u erkek!
kocaman götlü, incecik belli, güzel memeli bir kızcağız.

sürekli olarak internet haber sitelernin manşetlerinde yer buluyor. bu nasıl oluyor merak ediyorum...
Taş gibi bir kadındır . Ötesi yok.
o ne öyle ya tahta gibi. kadın dediğin az etine dolgun olur.
iq'su 140'mış. bush'tan akıllı.

http://www.haberler.com/c...-sasirtti-7335376-haberi/
Çok abartilan kadin.

Bu arkadastan daha guzel bircok ispanyol kiz taniyorum. Hatta yine bu arkadastan guzel bir suru turk kizini da taniyorum hatta bu arkadastan daha guzel bir suru...

Demem o ki guzel bile degil. Sokakta daha guzelleri var.
iq'su 140'mış.

Şaşırttı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar