bugün

insanoğlunun vahşetinden nasibini almış ve asla etinin hakkını helal etmeyecek inektir.
Kemikleri kırıldığı anda bağırırken içimi parçalayan inektir. Utanç duyulması gereken bu vahşette başrol oynamıştır. Dünyada insanoğlu kadar tehlikeli ve iğrenç bir yaratığın daha olmadığını görmemizi sağlamıştır.

sonuna kadar izleyemiyeceğinizi garanti ederek;
edit: haklı olarak uyarı aldım ve linki kaldırdım. görmek isteyenler özele buyursun bir zahmet.
veledi zinalıktan başka bir şey değildir.
allah ın insanoglunu neden cennetten kovduguna cok guzel bir delil.
daha fazla kıyma elde edilen inektir.
hayvan oldugumuzun göstergesi.
insanoğlunun bazen ne kadar acımasız olduğunun göstergesi.
tek kelimeyle şerefsizliktir. insan eşref-i mahlukattır yani yaratılanların en şereflisidir. bunu yapanlar bu sıfatı hak etmiyorlar.
insanı vejeteryan olmaya tesvik eden durum.
makinadan çıkan solucanların ilk hali.
bok, deri parçası ve prion karışmasa çok daha güzel bir ete sahip olacakken yazık edilmiş inektir. olsundur. kar maksimizasyonudur.
vahsetin canlı görüntüleri.ayrıca et yememek icin yeni bir sebep.
orospuçocukluğundan başka hiçbirşey değildir. lanet olsun bunu yapanada yaptıranada. yüzlerce kez binlerce kez lanet olsun. yavrum bağırışı hala kulağımda. bununla dalga geçebilen insanında allah belasını versin. insanlığımdan utandım şunu gördüğüm anda. lanet olsun lan bu insanlarla aynı havayı solumaktan utandım. en içten dileklerimle allah belanızı versin diyorum sadece.
elde edilen kıymasının nerede kullanılabileceğini düşündürten hatta izlenilen vahşetten sonra donup kalan beyin ile düşünmeyi bile engelleyen durumdaki zavallı inektir, atlatılan kısa şoktan sonra irdelendiğinde kıyması içinde kalan kıl, tüy, dışkı vs ile kıymanın kullanım alanını epeyce daraltsa da pasterizasyon veya pişirme sonrası anca domuz çiftliği ve kedi köpek mamalarında belki işe yarayacağı tahmin edilmektedir. hastalıklı inek olsa bu şekilde imha edilmesi yayılacak bakteri ve virüsler sebebi ile sadece ineğin intikamını almasına sebep olacağından sağlıklı inek olduğu düşünülmelidir.

sonuç: üretim maliyetini düşürmek amaçlı da olsa, bu işlem yine de hiçbir canlıya reva görülemez.
öteki tarafta hesaplaşırken o ineğin bunu yapanların ta götüne boynuzlarını sokarken bi daha bi daha diye tempo tutmamı sağlayacak inektir. canım benim ya. yazık be.
Öbür tarafta hakkını söke söke alacağını umduğum inektir.

o inek beni ağlatıyordu az evvel. Bir sorum olacak sizlere..

Burada hayvan kim?

(bkz: Allah ın yarattığı en yüce varlık olarak insan)
bunu yapan 'insan'dan başkası olamaz.
sosislerin fiyatı neden bu kadar ucuz diye düşünürdüm hep. 1 kilo et 18lira, 1 kilo sosis 3.5 lira. ne kesmek için kasap tutuyorlar, ne de sakatat, deri, kıl, toynak ayrımı yapıyorlar. bu şartlarda sosisin kilosu 1 lira olsa da şaşırmam.
şaka sandım ilk başta , izleyince resmen şok oldum.
ey insan oğlu. hani sen düşünen tek varlıktın? bunları bu ineğe çektirirken ne düşündün? altı üstü bir hayvan , bizim beslenmemiz için gönderildi mi dedin acaba? peki neden kurbanda o hayvanın gırtlağı bir hamlede kesilmeli denir bunu düşündün mü?
can taşıdıktan sonra hayvan olması önemli mi? içiniz hiç mi acımaz? ve belli ki bu ne ilk ne de son inek.. çok acı ya..
ilk 5 saniyesinden sonrasını izleyemediğim videodur. ayrıca bunu yapan hayvan değildir, hayvandan da aşağıdır.
isim vermeyeceğim ama türkiye'nin en ünlü sucuk firmalarından birinde de benzer olayların yaşandığını biliyorum.böyle yapılan kıyma sayesinde daha fazla sucuk elde ediliyormuş.
tembel kasap işi.
inek hastalıktan yada ecelinden öldüğü için itlaf edilen inektir, ayrıca jiletler hareket ettiğinde ineğin üzerinden beyaz bir toz kalkmaktadır. bu ise ineğin mikrop bulaşmasını önleyen bir ilaçtır.

ayrıca ineğin canlı olduğuna nasıl olurda herkez inanır diye hayret etmişimdir, eğer inek canlı olsaydı parçalıyıcının üzerine konulmadan önce kaçmaya çalışırdı.
(bkz: mantık)
canlı olmadığına kanaat getirilebilecek inektir.

lakin; öyle her yerinden kıyma yapılmaz ki arkadaş ineğin? hayır muhtemelen o dişliler, o kadar kemiği öğütmek için yapılmamıştır, bozulur onlar. inek canlı da olabilir ama uyuşturulduğu kesin. şuuru yerinde değil hayvanın.

niye yapmışlar anlayamadım,mantıksız bir yöntem; açıklaması da yok. kınıyoruz...
postal 2 deki en can alıcı sahnelerden birisinde yer alan inektir.