bugün

canlı bomba olsanız nerde patlayacağınızdır.

beyler mekan belirtmek sucmuş benden demesi. :DD
siz özel isim kullanmayın, başlık silinmesin.

gerçekten öyle bişe olsa ben boşlukta patlarım, insanlara kıyamam lan ben. kıyanlar hariç.

(bkz: açılın ben hümanistim)
Victoria secret defilesi. *
Sanirim icimde. Her seyin icimde patladigi su gunlerde bende kendi kendime patlardim heralde ne bilim...
Tel aviv. Gebersinler.
fucksaray.
hayal olarak söylesek bile içinde suç unsuru bulunabilecek bir mekandır.
kürtlerin çoğunlukta olduğu herhangi bir yerde şeklinde cevaplayacağım marjjinal sorudur.
kaldırımda karınca gördüğünde üstünden atlayan ben. beni canlı bomba kim yaptıysa ona patlarım.
dünyanın yörüngesini kaydıracak bi yerde. ben geberdim siz neden yaşıyosunuz .bneler?
arkadas mekan ariyor belli. dagda tepede deyin lan!
Sevilen kızın düğününde.

(bkz: bilge köyü katliamı)
meclis.
içimde patlardım.
dünyanın merkezinde.
Canlı bomba olsam o zaman tayyibin götunun Gili olabilirdim. Ben gideyim ülkem kurtulsun.
o heyecanla kesin kafam karışırdı benim cuma günü kilisede ya da pazar günü camide falan patlardım. 3. sayfaya da aptal bomba falan diye çıkardım. heyecanlanınca şeyoluyom da ben.
Tayyibinin 10000000 odalık saraycıgında.
düşman olduğumuz bir devletin en işlek cephanesinde. patlamanın etkisi artar daha çok düşman öldürürdüm.
insanın hiç tanımadığı ve hiç bir şahsi husumetinin olmadığı adına dava denilen durumlar için sonrasında işe yarayıp yaramadığını bilemeyecek olan kişinin kendinin ölümü ile suçlu-masum bir çok insanı öldürmesi fillinin sorusudur. Soruyu savunanların intihara meyilli oldukları ya da kahraman olmanın verdiği ölümsüzlük hissi ile sıkısıkıya sarılmaları normaldir. cahile verilen yüksek dozdaki kadercilik ile kişinin, bütün dünyayı değiştireceği düşündürülerek yaptırılan eylemdir aslında. Kişilik sahibi olmayanların, yüce bir amaç uğruna o değersiz olarak düşündüğü bedenini, aslında o örgütün emrine vermesidir, cehaletle doğru orantılıdır. Savaş ortamında evet ama çarşı ortasında, sinema çıkışında, stadyumda, okulda yapıldığını ve bu yapılan ile o skindirik davaya hizmet edildiğine inanıldığını ve ve daha önemlisi o okulda sizin çocuğunuz olduğunu, o stadyumda sizin abinizin olduğunu, o sinemadakinin sizin kardeşiniz olduğunu düşünün... banane diyenler lütfen demir bilyeleri götlerine sokup 1 kg barut yuttuktan sonra gelsinler. zira içinde patlaması hepimiz için hayırlı olur.