Azra Akillah Kohen in fi çi ve pi adlı 3 romanında da bulunan psikoloji uzmanı olan baş karakterdir.
Diziyi hiç izlemedim ama kitaba parelel olacakmış.

Sonunu söyliyim mi ^^ lol.
görsel
Ruh ikizim. Yasasin saykopatlik.
Garip kişilik. Aşırı korkutucu bence.
yerli (bkz: nick curran)
Bir bardak suya ihtiyaç duyan karakter.
(bkz: cem mumcu)
özellikle ilk bölümlerdeki o su içişine ayar olduğum karakterdir. herkesin hayatına istediği gibi müdahale etme hakkını kendinde gören, çünkü istediğini elde etme yolunda her şeyin mübah olduğuna inanan; ozan güvenin efsane bir şekilde oynadığını düşündüğüm, izledikçe 'allah'ım sen bizleri bunun gibi erkeklerden koru yarabbim' dedirten karakter. *
fi dizisinde ozan güvenin canlandırdığı karakterdir kendisi. ozan bey gerçekten yaşıyor bu karakteri, sırf onun oyunculuğu için bile izlenir. yalnız bu can manay bildiğiniz psikopat, sevdiği kadının evini kamerayla izlemek nedir yahu? aşkın kaçıncı evresi bu? stalkerlığın dibine vurmuş adam. üstelik o eserli giderli, kibirli hallerini de pek sevemiyorum. ama oynadığı karakter öyle şimdi adam napsın..
Çok iticidir bir karakterdir. Duru'nun yerinde olsam zerre ilgilenmezdim. Deniz gibi bir adamlayken...

orospu duru.
oldukça psikopat bir tip ama çekici bir tarafı da var. O da sanırım zekiliği.
malesef sapyoseksüelim evet.
gözlüklerinin fiyatı 2 bin 500 tl miş.

http://www.posta.com.tr/c...ri-2500-tl-haberi-1301222
bir bardak su verin.
https://twitter.com/yogur...status/867053620851863552
görsel
Fi (bkz: fi) dizisinde Ozan Güven'in hayat verdiği psikiyatrist karakteri.

iyi ki var lan o dizi.

Hayattan keyif almayi unuttuğum su aralar bi' ondan keyif alıyorum, bi' de dondurmadan.
Bir sadık murat kolhan değil.
azra kohen'in fi,çi,pi serisinde geçen psikolog, şovmendir.
Fi'nin başyapıtı, ozan güven bir harika zaten.
görsel
grey den tek farkı oyun odası değil karşı komşuyu sapkınca kamerayla yakından izlediği bi odasının olması. onun dışında sürekli aklıma malum "ben sana soruyo muyum kimi sikiyosun diye" replikleri geliyor.
Şaka maka tıpatıp ben amk.
Akil hastasi serefsizin teki.
Gidin oduna benzeyin buna benzeyene kadar.
Yusuf atılganın aylak adam romanındaki c. Karakterinin bir benzeridir her iki karakter de psikolojik saplantılardan ötürü engel olamadıkları gelişen ayrıksı kişilikleriyle bir karizma kazanmıştır.

Ek: "insanlar çekingenliği korkaklık kibarlığı aptallık sanırlar."
türk dizi tarihinde oluşturulmuş en sağlam karakterlerden. düşünenin zihnine sağlık.