bugün

facebookun en çok kullanılan fotoğraf efekleme uygulamasıdır. efeklerin çoğu eskistme ve retro havası katıyor. işin iyi kötüsü retro yıllarına özenmiş bebeler de kullanmalarıdır. 2004 doğumlu çocuk nerden bulduysa eski aletleri arkaya sıraya dizmiş 70-80-90 yıllarında doğmuş olarak muamele istiyor. tam bir özentilik daha doğrusu. zaten son 2 sene böyle devam ediyoruz. hep o instagramdan başladı bu özentilik. kullanılmaması gerekir.
an itibariyle çoluğun çocuğun eline düşmüş telefon uygulaması. Resimleri retro hedesinden yaparak farklı bir görünüm kazandırmakta. Ancak bu hedenin neden bu kadar çok popüler ve sevilen bir program olduğunu anlamış değilim.
görsel
ergenlerin eline düşmüş bir fotoğraf uygulaması, ama fotoğrafı güzelleştiriyor, evet.
yerini retricaya bırakmıştır.
seksi fotoğrafların çekilmesini sağlayan uygulama.

--spoiler--
en başarısız örneği: http://imgim.com/1185486_...679347131_722593503_n.jpg
--spoiler--
resimlerin altında görünce öğürdüğüm hede.
Zenginlerin kullandığı efekt programı.
bütün kezbanların kendini zenginmiş "gibi" göstermeye çalıştıkları program. "benim iphone'um var, android işletim sistemli telefonum var." diye bas bas bağırırlar sanki, dudaklarını balık ağzı misali bükmezlerse olmaz şimdi lütfen. fazlasıyla boş olan programdır bundan ötürü, sidik yarışından ileri gitmez bana göre, özellikle ergenlerin eline düştükten sonra iyice indirilesi olmayan programlar listeme girmiştir.
koca bulma sanatı.
kezban turnusolü.
tam sürümünün 3,59 tl olduğunu öğrendikten sonra, altta camwow yazısı bulunan fotoğraf sahiplerine fakir gözüyle baktığım programdır.
eski popülerliğini kaybetmiş uygulama. bir ara ne kadar popülerleşmişti bunlar ya. yavaş yavaş temizleniyor ortalık resmen.
ios değilde android kullanıcısıyız diye hor görüldük, ezildik zamanında. şimdi bunları kullananlara kezban deniyor vay anasını.
güncel Önemli Başlıklar