bugün

son zamanın modalarından ios fotoğraf uygulaması.
Zenginlerin kullandığı uygulama.
"sınav notlarımı retrica ile çektim hepsi yüz oldu" esprisini yapar bazı kullanan şahıslarımız.
bıyıklı kızlarımızı bile güzel gösteren bir telefon uygulamasıdır. bu sayede facebook, twitterda fotoğraf sayısı az olanların fotoğraf sayıları tavan yapmıştır. en çirkin pozda bile adriana lima gibi çıktıkları için hertürlü şekilden hertürlü şekile girdikleri doğrudur.
en kezbanı bile olağanüstü gösterdiği için pek sevilir.
kezban turnusolü.
tüm arap kızları sarışın yapan program.
Ergen hevesi denilebilir.
Çekim yaparken yüzdeki sivilceleri yok edebilen uygulamadır.
sırf fotorafının altında retrica yazsın diye indiren ergen grubunu hatırlatan program. o yazının fotorafı daha abzortif yaptığını düşünüp kendilerini bişey sanmak için biçilmiş kaftandır.

nedense altında retrica yazılan tüm fotoraflar kişinin kendisını çekmesi ve dudağını büzüştürmesinden ibarettir.
iphone sahibi olamayanları çatlatan uygulamadır.

bu arada çatladım, kırıldım ben.
herkesin mi iphone u var lan dedirten bi foto şeysi. facebookta retrica tarzı foto görmekten gına geldi. lanet olsun dostum, yine fakiriz..
ido fotoğraf çekilse onu bile güzel yapabilecek program. genellikle feysbuk ergenleri kullanır (yaşları 12-18).
normalde hakki buluta benziyorum ama bu program sayesinde Adriana lima yanimda g.tum kalir afedersin.
Ergenlerin kullandıgı gördügüm ios uygulaması.Retrica yazısını kalmak ordan kesmek cok mu zor dediğimde cevap olarak önemli olan o retrica simgesi zaten diyerek cevap aldıgım birde anım vardır.
android e çıksa iphone satışlarını düşürecek uygulama.
foto efekt uygulaması.
android e gelmiştir.
Cirkinleri, guzele donusturen uygulama.
Kapkara kızı sarışın yapabilen program.
kezbanin tek umididir o.
androide teşrif etmiş uygulamadır. *
http://retrica.co/

edit: imla
Ehee, bi boku kalmadı artık. Boşuna para verip indirdiniz. Geçmiş olsun.
Fakirler icin androide gelmis bulunmakta (hemn indirim amk).
beni adriana lima gibi gösterebilecek uygulama. biraz daha zorlasak barbara palvin bile çıkabilir.