Düşünün bi. Kürtler de sorsun kendine bu soruyu.
bizler ölsek siz insanlıgı kim öğretecek bence bunu bi düşünün .
eğitilecek pırıl pırıl insanlarını kaybeder. sizin gibi eğitemediğini öldürkmekte çare bulanlar yüzünden bugünkü patlama gibi olaylar yaşanmaktadır.

halbuki o bombayı patlatan da bir eğitim almıştır, bu başlığı açabilecek kadar cani olan kişi de. ortak noktaları ise, gram bir şey kazanamamış olmalarıdır.
Kaybetmeyi bırak kaptırır gider ileriye doğru.
medeniyet ne kaybeder bilemem ama biz insanlığımızı kaybederiz böyle bir düşünce barındırıyorsak içimizde.
Molotof kokteyli yapimi unutulur.
medeniyet bir şey kaybetmez ama böyle düşünerek insanlığını kaybedenleri görüyorum..
her bir milletin yok olması kadar kötü bir durumdur, dünya kültüründen bir kısmını kaybeder. Ahmet kaya, cemal süreya, ahmed arif, bediüzzaman said nursi ve daha nicelerini çıkaran bir millettir kürtler. Hiç bir milletin birbirine üstünlüğü yoktur, iyi insan kötü insan vardır, ayırt edebilene.
Medeniyet ne kaybeder bilmemde TEDAŞ kazanır.
Insanligi, medeniyeti, koca yurekli kürt halkini kaybeder...

Peeeh, saka amk!!! bi sikim kaybetmez, kazanir.
Medeniyet ne kaybeder bilmem ama benim kaybedeceklerim var sanırım.

Öncelikle eniştemi kaybederim , çocukluk arkadaşım Uğur U kaybederim , bana okumayı sevdiren Eşref öğretmeni kaybederim , çocukken sakız çaldığımızı gördüğü halde görmezden gelen bakkal Mustafa amcayı kaybederim , ne zaman ailemin yanına gitsem bana en sevdiğim böreği yapıp gönderen suzan ablayı kaybederim.

Gerçi kime ne anlatıyorsam ben, neyse sikin birbirinizi çocuklar.
(#7015076)
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)