bugün

entry'ler (536)

kuzu eti kokuyor terör örgütü

Kuzu ile koyun etini karıştıran örgüt. Evet kuzu eti kokmaz ancak koyun, oğlak, keçi bunlar kokar.

mavi etek

Esmer kadınlarda itici duran kıyafet. Esmer kadınlar giymeyin, giydirmeyin.

35 lik rakının 82 lira olması

işin çivisinin çıktığının habercisi. 2007 yılında 20 TL olan 70 lik rakı geldi aklıma. 135 TL öğrenim kredisi ile neredeyse 7 şişe alırdık. Yakında açık satılırsa hiç şaşırmam.

20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçı

3-1 gibi bir skorla bayern münih in kazanacağı maç.

farklı görüşlere karşı saygısını yitirmiş insan

Türkiye nin gidişatının bir simgesidir. Öyle bir zaman oldu ki bırakın farklı görüşe saygı duymayı farklı bir görüşü benimsemeye bile korkuyor insanlar.

istanbula ilk defa gideceklere tavsiye

esenler otogarında inmeyin. bakırköy de çiçekçilere yakalanmayın. bağcılar , esenyurt ve esenler e uğramayın yeter. he bu arada bu kıyağımı da unutmayın.

bylock

meraktan bu uygulamayı arattı diye telefonu kıran arkadaşlarım var. beyin gerçekten önemli ama kullanmak daha önemli.

kız düşürmek için yalan söylemek caiz midir

ben mekruh diye biliyorum.

iyi insanlar

bence ölmesi gereken topluluktur. topluca intihar etmeliyiz.

gs taraftarının ekseriyetle gay olması

agresif edward , arkadaşları ona aynştayn diyor.

yanlış önermedir.

babaya söylemek istenen sözler

senin işlerinle ilgilenmiyorum. beni rahat bırak.

sezen aksu

tapılası kadın. konser biletleri biraz daha ucuz ve yer bulma sıkıntısı olmasa daha fazla tapılası kadın olur.

pembe nin yapılan her düğünü basması

(bkz: pembe kim amk)

uludağ sözlük

inci sözlük ayarında bir yer. gerçi orası biraz daha samimi en azından amacı belli.

babasına gay olduğunu açıklamak

http://inciswf.com/gidiyormamk.swf

yalnız dolaşmak

bazen keyifli olandır. özellikle kalabalık bir sokakta , bilemiyorum belki istiklal olabilir. elinde bira şişesi ve serkeş bir şekilde hafif sallanarak yürümek. belki ar sokakların birisine dalmak ve insanların yüzlerinden anlamlar çıkartmak. eskiden ara ara yapardım , güzel olurdu. şimdi yaşlandık sanırım. bilemiyorum.

kim milyoner olmak ister

para veren bir yarışma programı. geçen gün denk geldi.

bir şarkı çaldılar. ve bu şarkıda geçen enstrüman ne diye bir soru geldi akabinde. yarışmacı bitlis ya da mardinli genç bir çocuk. şarkıdaki enstrüman çok basitti aslında. zaten bir keman ile kanun çalıyor şarkıda. keman dışındaki müzik aletini sormuşlar. çocuk bilemedi. hatta hayatımda ilk kez duydum kanunu dedi. aramızda bunun geyiğini fena yaptık tabii. şimdi burada yaparsam ırkçılık derler neyse

jack daniel s tennessee honey

nam-ı diğer ballı viskidir. sevenlerinin olduğu gibi sevmeyenleri de bir hayli çok.

klasik bir viski aromasından çok uzak ve alkol oranı da normal bir viskinin altındadır. her viskinin kendine has bir aroması var. genellikle bu aromayı bozmak istemezler. sadece farklılık arayanlar için çıkartılmıştır bu viski. bunun gibi diğer markalarında ballı viski denemeleri vardır. klasik viski sevenler genellikle tercih etmez. hem belli bir noktadan sonra bayar hemde dediğim gibi o aromayı alamazlar.

farklılık arayanlar için viski tavsiyem gentleman jack içmeleri. hem içimi biraz daha hafif hemde ağza gelen hafif tarçın aroması insanı mest edebilir.

gentleman jack

klasik yani no7 serisine göre içimi biraz daha yumuşak bir viski. aromasında çok farklılık olmasa bile ağza gelen daha tarçınımsı bir aroması var.

ançüez ezmesi

harika bir rakı mezesidir. karnınız aç ve yemek yemek istemiyorsanız önden bunu tercih edip arkasından mezelerle devam edebilirsiniz. tereyağlı kızarmış ekmeğin üzerine sürün ve gömün. olsa da yesek.